خرید و فروش اینترنتی نسبت به خرید و فروش سنتی مزایای روشنی دارد.

۱- حق گزینش

یکی از ویژگی ها ی با اهمیت زیاد خرید اینترنتی قدرت بالای انتخاب در بین طیف وسیع ای از کالاهاست. خریداران به جای آنکه محدود به چند خرده فروشی مکانی شوند می توانند به فروشگاه های همه جهان دسدلهره و ترس ی داشته باشند. این ویژگی می تواند پیداکردن کالاهای نایاب و غیرمعمول را آسان تر نماید. همين طور رقابت بین فروشندگان کالاهای استاندارد را بیشتر شدن می دهد. خریداران از موتورهای جستجو جهت پیداکردن کالاهایی مصرف می کنند که خرده فروشان به حراج گذاشته اند، این کار باعث می شود تا خریداران نگران پیدا کردن بهترین فروشگاه نباشند.

internet shopping1 خرید و فروش اینترنتی نسبت به خرید و فروش سنتی مزایای روشنی دارد.
پرداخت پس از تحویل

ولکس,فروشگاه پستی,خرید و فروش اینترنتی,سایت ولکس,واسطه پستی,سرویس فروش اینترنتی,پرداخت پس از دریافت کالا,پرداخت پس از تحویل

۲- مقایسه آسان فروشگاه ها کالاها

در مقایسه با خرید از خرده فروشان سنتی، اینترنت به خریداران این امکان را می دهد که براحتی دو کالا را در کنار هم مقایسه کنند و حتی در صفحه مانیتور خود به طور همزمان به دوکالا در کنار فهرستی از معین ات هرکدام نگاه کنند. این کار بسیار زیاد آسان تر از آن است که معین ات کالا را زمان خرید کالای دیگر به خاطر داشته باشیم.

یکی از برتری های فروشگاه اینترنتی امکان نمایش بازخورد مشتریان است که می تواند به خریداران اطلاعات ارزشمند ی در مورد کیفیت کالا یا خدمات مشتریان ارائه نماید.

۳- مشتری مداری منحصربفرد

برای فروشندگان اینترنت مورد مشتری مداری ای ارائه می نماید که هیچ وقت در بزرگترین بازارهای فیزیکی یافت نمی شود. هر روز میلیون ها نفر خرید آنلاین انجام می دهند که از طریق تبلیغات اینترنتی به آن می رسند، این عملکرد آسان تر از آن است که جهت جستجوی کالا بدنبال فروشگاهي ویِژگزینشه در محل جغرافیایی ویِژگزینشه باشند. فروشندگان طرفدار به پیدا کردن افرادی می باشند که جهت کالایی مبلغ بیشتری بپردازند فروشگاه اینترنتی این امکان را در اختیار آن ها قرار می دهد. کلفردی ون های اینترنتی آثار هنری نمونه موفق ی از این قابلیت را به نمایش می گذارند.

۴- عرضه کالا و خدمات با قیمت پایینتر

کارکردن آنلاین به فروشندگان مجوز می دهد قیمت کالا خدمات را كم شدن دهند و این بیشتر به این علت است که آن ها نرخ های مخصوص فروشگاه فیزیکی را ندارند. وقتی که کالاها به خرده فروشی آنلاین که فروشگاه فیزیکی دارد سفارش داده می شوند، فروشگاه کالاها را از انبار لجستیک خود به آدرس خریداران ارسال می نماید (سرویس انبارداری و پست لجستیک) و چنین فرآیندی به این معناست که دیگر نیازی به اجاره یک فضای خرده فروشی و استخـدام کارمندان اضافه ندارید. دیگر نیازی نیست کارکنانتان کالاها را داخل قفسه های مختلف مغازه بچینند تا زمان مراجعه مشتریان مورد توجه شان قرار گیرد.

پس مصرف از سرویس فروش اینترنتی پستی باعث می شود هزینه های پیش روی خود را بطور چشـم گیری کاهش دهید. ضمن اینکه نرخ های مالیاتی شما به گاهي تخفیف های مالیاتی که به فروشگاه های اینترنتی تعلق می گیرد کاهش می یابد.

خریداران اقطعا لا متوجه می شوند که با خرید اینترنتی دیگر هزینه های مربوط به مالیات را نمی پردازند. از آنجا که قانونگذاری جهت اخذ مالیات از خریداران آنلاین پیچیده است، تعداد بسياري از فروشندگان آنلاین هزینه های مالیاتی مربوط به فروش کالا را به خریداران تحمیل نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *