حیدری: مظلومی به من استراحت داد

حیدری: مظلومی به من استراحت داد

کاپ: خسرو حیدری در گفت وگو با وبسایت و مرکز خبرهای جدید رسمی باشگاه استقلال، در مورد آخرین وضعیتش گفت: بعد از آسیب دیدگی ای که داشتم، مدتی از شرایط بازی دور بودم و همچنین بعد از طی کردن مراحل درمانی و همچنین پیدا کردن شرایط آرمانی در تمرینات تیمی حاضر شدم ولی باید توجه داشت به دلیل آنکه همچنان مشغول درمان بودم، بایستی و حتما تمرینات اختصاصی انجام می دادم تا به شرایط مطلوب برسم.

او افزود: جا دارد یک تشکر ویژه از آقای مظلومی سرمربی محترم استقلال داشته باشم که روی سلامتی من ریسک نکرد. من جهت بازی با گسترش فولاد به پایم کمی فشار آوردم ولی آقای مظلومی به من گفت که سلامتی ام اهمیت بیشتری دارد. ایشان جهت بازی با پدیده هم به من استراحت دادند و همچنین به عبارت دیگر به خاطر کسب پس نتیجه آن می شود که روی سلامتی من ریسک نکردند و همچنین قرار شد تا جهت بازی با پدیده هم من استراحت کنم.

مدافع هافبک استقلال در پایان اضافه کرد: امیدوارم بعد از بازی استقلال و همچنین پدیده، با انجام تمرینات اکثرا و بیشتر به آمادگی کامل برسم و همچنین از بازی با استقلال خوزستان بتوانم با آمادگی صد قسمت و بخش در خدمت استقلال باشم.

حیدری: مظلومی به من استراحت داد در تاریخ ۹ March 2016 | 5:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *