عابدزاده: عمداً بیرهوف را می‌زدم

عابدزاده: عمداً بیرهوف را می‌زدم

خبرآنلاین: دستكش معروف احمدرضا عابدزاده در حالي به حراج گذاشته شده كه او اين دستكش را نبخشيده و همچنین در واقع نمي‌داند توسط چه كسي به دزدی رفته می باشد!

در بازي معروف ايران و همچنین آمريكا در جام جهاني ۱۹۹۸ عابدزاده با دستكشي وارد ميدان شد كه تفاوت فاحشي با ساير دستكش‌ها داشت و همچنین شبيه پاي اردك بود! او به خاطر همين دستكش جريمه هم شد و همچنین حالا آن هم دستكش معروف ظاهراً بدون رضايت صاحبش به حراج گذاشته شده می باشد…

* قضيه دزدی دستكش معروف تو چيست؟

من چند وسيله دوست‌داشتني زمان بازيگري‌ام مثل پيراهن، استوك، دستكش و همچنین… را داخل يك ساك ورزشي سورمه‌اي رنگ گذاشته بودم. ۴ سال شمسی قبل بعد از تغيير منزل متوجه شدم اين ساك مفقود شده می باشد يا شفاف بگويم متأسفانه به دزدی رفته می باشد. تا حالا فكر مي‌كردم گم شده بود ولی باید توجه داشت با به حراج گذاشتن دستكشم توسط اشخاص ناشناس، به اين نتيجه رسيدم آن هم ساك ورزشي را دزديده‌اند. در اين چند سال شمسی بارها منزل و خانه‌ام را زير و همچنین رو كردم تا ساك را پيدا كنم زیرا و به درستی که وسايل داخل آن هم برايم خاطره‌انگيز و همچنین مهم خواهند بود ولی باید توجه داشت پيدا نكردم و همچنین ناگهان ديدم عكس دستكشم را در فضاي مجازي گذاشته‌اند و همچنین گفته‌اند به بالاترين قيمت به فروش مي‌رسد.

* البته اعلام كرده‌ايد شهروندان و مردم شهر اين دستكش را نخرند.

در صورتی که بنا به فروش باشد، آن هم فردي كه دستكش را در اختيار دارد بيايد پيش خودم تا دستكش را براي مسائل خيريه به مزايده بگذاريم نه اينكه بفروشد و همچنین پولش را بگذارد توي جيبش. من راضي نيستم و همچنین مطمئن باشد پولش حلال نيست و همچنین تاوانش را پس مي‌دهد. من علي‌رغم تأكيد شديد پزشكان، آن هم دستكش را دستم كردم و همچنین روي زانوهاي داغون و همچنین با درد زياد بازي كردم و همچنین آن هم مسابقه و همچنین آن هم دستكش، بخشي فراموش‌نشدني از زندگي‌ام می باشد. دزد بخشي از تاريخ زندگي‌ام را هرگز نمي‌بخشم.

* به نظرت شخصي كه دستكش را در اختيار دارد، جرأت مي‌كند خودش را معرفي كند؟

كسي كه در حال حاظر دستكش را در اختيار دارد، سارق آن هم نيست و همچنین اين را مطمئن هستم و همچنین احتمال مي‌دهم از شخصي خريده باشد و همچنین به همين علت از او درخواست مي‌كنم يك‌جوري دستكش را به من برساند و همچنین بابت اين كار از او صميمانه تشكر خواهم كرد و همچنین مبلغي كه براي خريد دستكش داده را به او مي‌پردازم.

* آن هم دستكش شمايل جديدي داشت و همچنین به خاطر تبليغي كه رويش حك شده بود، فيفا تو را جريمه كرد.

آنها را از آلمان برايم فرستاده بودند. طراحي جديدي داشت و همچنین توپ را محكم داخل دست حفظ مي‌كرد. در چند صحنه بازي وقتي مهاجم حريف در كنارم بلند مي‌شد كه ضربه سر بزند، تا توپ را مي‌گرفتم، هنگام فرود خيلي طبيعي به سر بازيكن حريف مي‌كوبيدم تا عصبي می شود و همچنین خيالم جمع بود كيفيت دستكش‌هايم نمي‌گذارد با آن هم ضربات توپ از دستم خارج می شود!

* تو در بازي ايران و همچنین آلمان هم چند بار توپ را به سر اوليور بيرهوف كوبيدي!

هم قدش بلند بود، هم پرش خوبي داشت و همچنین هم يك سرزن قهار بود و همچنین مجبور بودم توپ را به سرش بكوبم تا تمركزش به هم بخورد و همچنین عصبي می شود. كار دروازه‌بان تنها و فقط توپ گرفتن نيست و همچنین بايد در جهت موفقيت تيمش ده‌ها كار ديگر انجام بدهد. يكي روي زمين دراز مي‌كشد تا وقت تلف كند، يكي اخم مي‌كند، يكي مي‌خندد و همچنین خلاصه آيتم‌هاي زيادي وجود دارد. من در هر مسابقه با درك شرايط بازي و همچنین قابليت نفرات خودمان و همچنین نفرات حريف تصميم مي‌گرفتم چه حركاتي را انجام بدهم تا همبازيانم روحيه بگيرند و همچنین بازيكنان حريف تمركزشان كم می شود يا حتي عصبي شوند زیرا و به درستی که آدم موقع عصبانيت تمركز كافي را ندارد.

عابدزاده: عمداً بیرهوف را می‌زدم در تاریخ ۹ March 2016 | 5:41 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عابدزاده: عمداً بیرهوف را می‌زدم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک