قلعه‌نویی: به دنبال القاب نیستم

قلعه‌نویی: به دنبال القاب نیستم

خبرگزاری تسنیم: امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان در خصوص محروم و بی بهره هواداران تراکتورسازی از تماشای آن بازی گفت: بحث من کلاً آن می باشد که شهروندان و مردم شهر آذربایجان، فوتبال آذربایجان و همچنین هواداران تراکتورسازی دائما نماد خوبی بوده‌اند. فوتبال جهت آن می باشد که شهروندان و مردم شهر از آن هم لذت ببرد. برد و همچنین باخت تمام می‌می شود و همچنین می‌رود، ولی باید توجه داشت آن روح فوتبال و همچنین بازی جوانمردانه می باشد که باقی می‌ماند.

او همچنین افزود: باشگاه فولاد جهت آن بازی خواهشی کرد که ساعت بازی را جابه‌جا کنیم و همچنین ما هم آن کار را انجام دادیم. جهت آنها زمین تمرین خوب فراهم کردیم و همچنین مطمئناً در صورتی که ما هم آن مسائل را می‌خواستیم، آنها انجام می‌دادند. قشنگی فوتبال به آن چیزهاست و همچنین بایستی و حتما فرهنگ جوانمردی را پیش برد. آن هم‌روش که گفتم شهروندان و مردم شهر آذربایجان دائما نماد خوبی‌ها بوده‌اند. ضمن آنکه نمی‌دانم چرا تماشاگران محروم شده‌اند، زیرا و به درستی که در بازی با سپاهان من و همچنین آقای عباسی مورد محبت قرار گرفتیم، ولی باید توجه داشت هواداران را محروم کردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد دیدار فردای تیمش مقابل تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: آن دیدار به نوعی سخت‌ترین بازی ما در آن فصل محسوب می‌می شود، زیرا تیم‌مان خسته می باشد و همچنین تیم فولاد نیز در بهترین شرایط خود قرار دارد، ولی باید توجه داشت طی روزهای قبل روی مسائل روحی و همچنین روانی تیم کار کردیم تا بازیکنان‌مان دو برد شیرین مقابل الجزیره و همچنین تساوی مقابل پرسپولیس را فراموش کنند.

قلعه‌نویی با گفتن آنکه «بازی مقابل فولاد جهت ما مانند یک کلید می باشد که با پیروزی در آن هم می‌توانیم شرایط خود و همچنین جدول را بهتر کنیم»، افزود: افرادی که در ماه‌های قبل می‌خواستند آرامش را از تیم بگیرند و همچنین بختیار رحمانی را مورد هدف خود قرار داده بودند هم اکنون شاهد آن خواهند بود که او همچنین با جان و همچنین دل جهت تراکتورسازی بازی می‌کند.

او همچنین گفت: ما بازی به بازی بهتر می‌شویم، ولی باید توجه داشت محروم و بی بهره سه بازیکن کارمان را سخت کرده می باشد و همچنین به احتمال زیاد مجبور به تغییر سیستم بازی خواهیم شد. در بازی‌های قبل به خاطر اشتباهات فردی نتوانستیم امتیازات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به دست آوریم و همچنین آن موضوع کارمان را سخت کرد. در حال حاضر تلاش می‌کنیم با آرامش خوبی جلو برویم، ولی مطمئنیم که کسب نتایج خوب از سوی تیم‌هایی مانند تراکتورسازی و همچنین گسترش فولاد نوید روزهای خوب را به شهروندان و مردم شهر آذربایجان می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به نقش دستیارانش در نتایج آن تیم گفت: در مجموعه تراکتورسازی همه ما با یکدیگر همدل شدیم و همچنین توانسته‌ایم تیم را به بهترین شرایط خود برسانیم. در کسب آن نتایج خوب همه عوامل باشگاه تراکتورسازی سهم ویژه‌ای دارند.

قلعه‌نویی در مورد آنکه آیا لیگ برتر جهت تیمش اولویت اول خواهد بود یا لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه بازی‌ها جهت ما حکم فینال را دارد و همچنین با آنکه می‌خواهیم به عنوان تیم اول از تیم‌مان صعود کنیم، ولی باید توجه داشت در حال حاضر تنها به بازی مقابل فولاد خوزستان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنیم.

او همچنین با اشاره به محروم و بی بهره هواداران آن تیم از حضور در دیدار مقابل فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: زیبایی فوتبال به حضور هواداران می باشد و همچنین نبود آنان مطمئناً تیم ما را مقابل فولاد خوزستان دچار مشکل می کند و همچنین در عملکردمان تأثیری منفی خواهد گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد: زمانی که هواداران از حضور در استادیوم محروم می‌شوند نه تنها یک تیم، بلکه کل فوتبال آسیب می‌بیند.

قلعه‌نویی با اشاره به معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی تراکتورسازان گفت: مدیران باشگاه و همچنین هیئت مدیره بایستی و حتما نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا قبل از پایان سال شمسی ۹۴ پرداختی خوبی به بازیکنان‌مان داشته باشند.

او همچنین در مورد جو منفی به وجود آمده علیه‌اش در تبریز تصریح کرد: همه بایستی و حتما تلاش کنیم که پیش وجدان‌مان راحت باشیم. مطمئناً آن روزهای سخت نیز خواهند گذشت، ولی اشخاص تلاشگر می‌توانند دوام بیاورند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: من به دنبال القاب نیستم و همچنین تلاش می‌کنم در تیم تراکتورسازی بهترین عملکرد را داشته باشم و همچنین به آنکه دوباره از سوی هواداران لقب «پاشا» بگیرم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنم.

قلعه‌نویی در پاسخ به آن پرسش که بزرگترین مشکل تیم‌تان را در دیدار فردا چه چیزی می‌دانید، گفت: بایستی و حتما سعی کنیم بازیکنان‌مان را از جو بازی مقابل الجزیره و همچنین پرسپولیس خارج کنیم و همچنین آن تغییر فضا اصلی‌ترین دغدغه ما در دیدار فردا محسوب می‌می شود، زیرا و به درستی که فولاد خوزستان از وجود کادر فنی مجربی برخوردار می باشد.

او همچنین با اشاره به بازی‌های زیبای تیمش در هفته‌های قبل خاطرنشان کرد: در دیدارهای قبل عملکرد خوبی داشتیم و همچنین در صورتی که بازی مقابل پدیده مشهد را از یاد ببریم می‌قدرت گفت که تراکتورسازی بهترین فوتبال‌ها را به دیدن کردن و نمایش می‌گذارد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: البته در بازی مقابل پدیده نیز اتفاقات متنوع و گوناگون و مختلف دست به دست هم دادند و همچنین زمانی که آب و همچنین هوا تغییر کرد من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم آخرالزمان شده می باشد. به عقیده من داور بایستی و حتما بازی را متوقف می‌کرد.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: من در چند سال شمسی قبل نیز در سپاهان تیم خیلی زیاد خوبی را بسته بودم که از هر لحاظ حرف‌های بسیاری جهت گفتن داشت و همچنین ما آن هم‌روش که روی سپاهان کار کرده بودیم روی تراکتورسازی نیز کار می‌کنیم.

قلعه‌نویی: به دنبال القاب نیستم در تاریخ ۹ March 2016 | 5:18 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *