مدارس شاهد بایستی و حتما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و همچنین شهادت تلاش کنند

مدارس شاهد بایستی و حتما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و همچنین شهادت تلاش کنند

XT81995656 70578983 مدارس شاهد بایستی و حتما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و همچنین شهادت تلاش کنند

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا صادق رشتیانی روز سه شنبه درجلسه ستاد اجرایی شاهد آموزش و همچنین پرورش کنگاور تاکید کرد: ساخته یا ایجاد انگیزه و همچنین رقابت سازنده بین دانش آموزان شاهد باعث توانمندی آنها می می شود و همچنین سطح آموزشی موفقیت آمیز خواهد بود که همراه با تربیت اسلامی و همچنین دینی باشد.
او همچنین اظهار کرد: رسیدگی به مسائل آموزشی و همچنین پرورشی فرزندان شهدا افتخار بزرگی می باشد که بایستی و حتما با عشق به خدمتگزاری انجام می شود.
کارشناس شاهد و همچنین ایثارگران آموزش و همچنین پرورش کنگاور نیز در آن جلسه گفت: به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ اسفند روز شهید، زنگ بزرگداشت آن روز در همه مدارس آن شهرستان و همچنین به روش نمادین در مدرسه شاهد شهید محسن توسلی با حضور مسئولان نواخته خواهد شد.
محسن خزایی ادامه داد: همچنین به منظور ترویج و همچنین نهادینه کردن فرهنگ ایثار و همچنین شهادت، عبارت ’۲۲ اسفند، روز شهید’ در سربرگ نامه های اداری و همچنین فیش حقوقی شاغلین و همچنین بازنشستگان در اسفند ماه درج می می شود.
او همچنین گفت: شهرداری به منظور ترویج و همچنین نهادینه کردن فرهنگ ایثار و همچنین شهادت و همچنین بزرگداشت روز شهید، تلویزیون شهری را در اختیار بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران شهرستان قرار دهد.
به نقل از ایرنا، ۵۴ دانش آموز شاهد در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی در۲۷ شهرستان کنگاور مشغول به تحصیل خواهند بود که از آن تعداد ۱۹ فرد یا شخص پسر و همچنین مابقی دختر خواهند بود.
کنگاور در شرق استان کرمانشاه با بیش از۸۴ هزار فرد یا شخص جمعیت در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی ۱۳ هزار و همچنین ۱۰۰ دانش آموز دارد که در ۱۴۵ باب مدرسه شهری و همچنین روستایی مشغول به تحصیلند.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

مدارس شاهد بایستی و حتما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و همچنین شهادت تلاش کنند در تاریخ ۸ March 2016 | 11:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مدارس شاهد بایستی و حتما در راستای ترویج فرهنگ ایثار و همچنین شهادت تلاش کنند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک