امام و پیشوا جمعه سرپل ذهاب: سپاه پاسداران حافظ منافع و همچنین ارزش های نظام می باشد

امام و پیشوا جمعه سرپل ذهاب: سپاه پاسداران حافظ منافع و همچنین ارزش های نظام می باشد

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا حجت الاسلام مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه آن هفته سرپل ذهاب افزود: نیروهای مسلح کشورمان بعنوان بازوی قدرتمند ولایت پاسدار دستاوردهای نظامند که جهت استقرار امنیت داخلی و همچنین مرزها شبانه روز در تلاش خواهند بود.
او همچنین با اشاره به وحشت آمریکا و همچنین غرب از دستاوردهای موفقیت آمیز قدرت موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: آمریکا و همچنین متحدانش از قدرت موشکی کشورمان بیمناک خواهند بود زیرا که می دانند امنیت اسرائیل در صورت کوچکترنی اشتباه علیه نظام اسلامی به خطر افتاده و همچنین با کمترین اشتباه در کوتاهترین زمان آن رژیم غاصب صهیونیستی نابود خواهد شد.
او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن ایام فاطمیه گفتن کرد: حضرت زهرای مرضیه (س) پرورش یافته کامل ترین انسان روی زمین یعنی حضرت محمد (ص) می باشد که دیگران از آن هم بی بهره خواهند بود.
امام و پیشوا جمعه سرپل ذهاب با گفتن آنکه عشق به ولایت و همچنین ولایت پذیری در آن پهناور و بزرگ بانوی اسلامی تجلی یافته می باشد گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) الگو نمونه کاملی جهت تمام زنان و همچنین آزادیخواهان جهان می باشد که در راه پاسداری از حریم ولایت به شهادت رسید.
حجت الاسلام صفدری در ادامه به سالروز تشکیل بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران اشاره کرد و همچنین گفت: هیچ مال و همچنین خدمتی جبران کننده خون شهدا نیست چرا که شهدا جهت دین خداوند تبارک و تعالی و همچنین پاسداری از انقلاب از جان شیرین خود گذشتند تا نظام اسلامی ثابت و همچنین استوار به حیات جاودانه خود ادامه دهد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

81998990 70584939 امام و پیشوا جمعه سرپل ذهاب: سپاه پاسداران حافظ منافع و همچنین ارزش های نظام می باشد

امام و پیشوا جمعه سرپل ذهاب: سپاه پاسداران حافظ منافع و همچنین ارزش های نظام می باشد در تاریخ ۱۱ March 2016 | 7:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *