خانواده های معظم شهدای روانسر مورد تجلیل قرار گرفتند

خانواده های معظم شهدای روانسر مورد تجلیل قرار گرفتند

XT81998509 70584082 خانواده های معظم شهدای روانسر مورد تجلیل قرار گرفتند

به به گفته ایرنا فرماندار روانسر در آن دیدارها گفت: انقلاب اسلامی ایران از خون پاک شهدا به ثمر نشست و همچنین وظیفه همگان ادامه راه ایشان و همچنین تکریم خانواده های معزز شهدا و همچنین ایثارگران می باشد.
حسین ویسمرادی با گفتن آنکه راه شهدا راه دفاع از اسلام و همچنین انقلاب بود، افزود: تبعیت و همچنین حرکت در مسیر آرمان ها و همچنین اهداف شهدا موجب پیروزی ایرانیان در تمام عرصه ها و همچنین میادین می می شود.
او همچنین تصریح کرد: شهدا چشم و همچنین چراغ انقلاب خواهند بود و همچنین اعتلای ارزشهای بلند اسلامی و همچنین پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب آرمان شهدا بود.
ریاست بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران روانسر نیز گفت: همه مسئولان خادم و همچنین خدمتگزار پدران و همچنین مادران شهدا، ایثارگران و همچنین جانبازان آن مرز و همچنین بوم هستیم و همچنین مطمئناً نسل های بعدی هیچ موقع فداکاری ها و همچنین جانفشانی های آنان را در پاسداری از کشور فراموش نخواهند کرد.
سید ایوب زارعی اضافه کرد: دیدار با خانواده شهدا افتخاری جهت ماست و همچنین زنده نگه داشتن یاد شهدا باعث استمرار آرمان های شهدا، امام و پیشوا و همچنین انقلاب اسلامی می باشد.
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و همچنین با هدف تجدید میثاق با آرمانهای شهدا مزار شهدای والامقام شهرستان روانسر نیز غبارروبی و همچنین عطرافشانی شد.
امام و پیشوا جمعه روانسر در ابتدای نمایش آن آیین گفت: هر چه اکثرا و بیشتر بتوانیم در مسیر آرمان های شهدا گام برداریم بهتر خواهیم توانسته بود از آرمان های انقلاب و همچنین نظام صیانت کنیم.
ماموستا ملا عبدالله غفوری با گفتن آنکه نباید ایثار شهدا را فراموش کنیم و همچنین دائما حرمت آنها را بایستی و حتما حفظ کنیم اظهار داشت: شهدا با ایثارگری که از خود نشان دادند عزت و همچنین افتخار را جهت انقلاب اسلامی به ارمغان آوردند.
او همچنین تصریح کرد: امام و پیشوا راحل با تدبیر و همچنین اندیشه والای خود در برهه حساسی از انقلاب فرمان تشکیل نهاد مردمی بنیاد شهید را صادر کردند.
او همچنین یادآور شد: ماهرچه داریم از شهدا داریم اگرامروز کشور عزیز ما اینگونه با اقتدار و قدرت و همچنین اقتدار به جلو و همچنین به سمت پیشرفت حرکت می کند به دلیل رشادت ها و همچنین شجاعت های شهدای ماست و همچنین بایستی و حتما پاسدار و همچنین حافظ خون شهدا و همچنین ارزشهای انقلاب باشیم.
شهرستان روانسر ۱۳۵ شهید والامقام را تقدیم نظام و همچنین انقلاب اسلامی کرده می باشد.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

خانواده های معظم شهدای روانسر مورد تجلیل قرار گرفتند در تاریخ ۱۱ March 2016 | 2:42 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *