امام و پیشوا جمعه گیلانغرب: تنها راه مقابله با نفوذ دشمن حفظ وحدت و همچنین انسجام ملی می باشد

امام و پیشوا جمعه گیلانغرب: تنها راه مقابله با نفوذ دشمن حفظ وحدت و همچنین انسجام ملی می باشد

XT81998986 70584932 امام و پیشوا جمعه گیلانغرب: تنها راه مقابله با نفوذ دشمن حفظ وحدت و همچنین انسجام ملی می باشد

به به گفته ایرنا حجت الاسلام محمدطاها مهری در خطبه های نمازجمعه آن هفته گیلانغرب با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار ریاست و همچنین نمایندگان دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از حضور معنادار و همچنین پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات هفتم اسفند ماه افزود: شهروندان و مردم شهر با حضور گسترده در انتخابات پایبندی و همچنین وفاداری خود را به نظام اسلامی به جهانیان نشان دادند.
او همچنین با تبیین ویژگی های آن انتخابات و همچنین مهمترین وظایف و همچنین اولویت های مجلس خبرگان و همچنین مجلس شورای اسلامی در دوره جدید اظهار داشت: دشمنان در تبلیغات جهانی مطرح می کنند که چرا جمهوری اسلامی و همچنین مسئولان آن هم تا آن حد با غرب و همچنین امریکا مخالف خواهند بود.؟
او همچنین گفتن کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن دیدار با اشاره به سخنان بعضی مسئولان مبنی بر آنکه بایستی و حتما با همه دنیا تعامل داشته باشیم افزودند: ‘بایستی و حتما با همه دنیا البته به جز امریکا و همچنین رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی ارتباط داشته باشیم ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بدانیم که دنیا منحصر در غرب و همچنین اروپا نیست’.
خطیب جمعه گیلانغرب در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود با اشاره به نشر خبرهای جدید مرتبط به آزمایش موشک های دوربرد ایران اسلامی و همچنین توانایی کشورمان در هدف قراردادن رژیم اشغالگر قدس در صورت ارتکاب هرگونه حماقت در رسانه های جهان اضافه کرد: آن رزمایش با شعار ‘دیدن کردن و نمایش اقتدار و همچنین امنیت پایدار در سایه وحدت، همگرایی، همدلی و همچنین همزبانی’ و همچنین به ‏منظور نشان دادن اقتدار و قدرت بازدارندگی و همچنین آمادگی همه‏ جانبه ایران اسلامی جهت مقابله با هرگونه تهدید علیه انقلاب، نظام و همچنین تمامیت ارضی کشور در چند مرحله در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف کشور با شلیک موشک‏های بالستیک آغاز شد.
حجت الاسلام مهری اجرای رزمایش اقتدار ولایت را پیام روشنی از سوی نظام اسلامی و همچنین ملت پهناور و بزرگ ایران به نظام سلطه و همچنین استکبار توصیف کرد و همچنین افزود: دشمنان اصلی ما که در زمزمه‏های مرحله جدیدی از تحریم موشکی جمهوری اسلامی ایران را کلید زده اند در پی تضعیف قدرت موشکی و همچنین اقتدار دفاعی کشورمان خواهند بود که البته راه به جایی نخواهند برد.
او همچنین ادامه داد: دشمنان بدانند فرزندان ملت ایران در سپاه و همچنین دیگر نیروهای مسلح و همچنین مدافع انقلاب و همچنین کشور به کسی باج نخواهند داد و همچنین در مقابل زیاده‏ خواهی آنان خواهند ایستاد.
امام و پیشوا جمعه گیلانغرب با محکوم کردن اقدام شورای همکاری خلیج فارس و همچنین بعد از آن هم وزرای کشور اتحادیه عرب در اعلام گروه و حزب‏الله لبنان بعنوان تیم ضد بشری و ترویستی گفت: تروریسم خواندن گروه و حزب‏الله مؤثرترین جریان مقاومت و همچنین بی‏توجهی به جنایات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی خطای جدیدی ‏می باشد که به نفع ثبات و همچنین امنیت منطقه نیست.
حجت الاسلام مهری با اشاره به روز بزرگداشت شهدا گفت: بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران از نهادهای انقلاب اسلامی می باشد که بنیان ابتدایی و اولیه آن هم براساس فرمان امام و پیشوا خمینی (ره) شکل گرفت و همچنین به تا حال منشا سرویس ها و خدمات ارزشمندی جهت نظام بوده می باشد.
او همچنین گفت: ملت و همچنین حکومت ایران به ثمر نشستن استقلال، آزادی و همچنین جمهوری اسلامی را مدیون خون پاک شهدایی می دانند که در راه به ثمر رسیدن آن انقلاب از تمام هستی خود گذشتند.
۷۰۷۹/۷۳۹۸

امام و پیشوا جمعه گیلانغرب: تنها راه مقابله با نفوذ دشمن حفظ وحدت و همچنین انسجام ملی می باشد در تاریخ ۱۱ March 2016 | 7:11 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *