کفاشیان: تا آن لحظه ثبت نام نکرده‌ام

کفاشیان: تا آن لحظه ثبت نام نکرده‌ام

خبرگزاری تسنیم: ریاست فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام کرد که تا آن لحظه در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت‌نام نکرده می باشد.

علی کفاشیان بعد از خروج از فدراسیون فوتبال در روز پایانی ثبت‌نام انتخابات آن فدراسیون در جمع خبرنگاران و همچنین در مورد آنکه جهت ریاست فدراسیون ثبت‌نام کرده می باشد یا نه، اظهار داشت: تا آن لحظه ثبت‌نام نکرده‌ام.

او همچنین ادامه داد: من کنار کشیدم تا فضا جهت آمدن دیگران باز می شود. ضمن آنکه ما هم در آن بین به فوتبال کمک می‌کنیم.

ریاست فدراسیون فوتبال در پاسخ به آن سوال که «آیا قبول دارید در صورتی که کاندیدا می‌شدید، با توجه مخالفت وزارت ورزش و همچنین حکومت با تو امکان تعلیق فوتبال ایران وجود داشت؟» گفت: آن تفسیرهای شماست. در هر صورت بایستی و حتما اساسنامه فدراسیون فوتبال را به تصویب حکومت برسانیم، وگرنه هر روز با آن موضوع روبرو هستیم که اساسنامه قوانین و قانونی نیست و همچنین مشکل دارد. تا اساسنامه قوانین و قانونی نباشد، نمی‌آیم. خواسته نهاد بازرسی نیز اجرای قانون بود. آنها می‌گویند در صورتی که مصوبه حکومت را نگیرید، اساسنامه غیرقانونی می باشد.

کفاشیان در پاسخ به آن موضوع که «تو دو هفته پیش اعلام کردید در انتخابات شرکت می‌کنید»، تاکید کرد: من از دو یا سه هفته پیش یک روز می‌گفتم کاندیدا می‌شوم و همچنین یک روز هم می‌گفتم که نمی‌شوم. در واقع می‌گفتم هیچ چیز معلوم نیست. در شرایط فعلی ماندن من به فوتبال ضربه می‌زند، در حالی که نباید فوتبال از بودن من ضربه بخورد. در صورتی که بخواهم بمانم، بایستی و حتما اصرار کنند تا آن کار صورت بگیرد، نه آنکه من اصرار کنم تا بمانم.

او همچنین در خصوص آنکه «آیا منظور تو از آنکه در صورتی که بمانید، فوتبال ضربه می‌خورد، آن می باشد که فوتبال ایران تعلیق می‌می شود»، گفت: آن تفسیر شماست. منظور من آن می باشد که یک روز می‌گویند اساسنامه قوانین و قانونی نیست و همچنین بایستی و حتما به تصویب برسد، یک روز می‌گویند بازنشسته‌ام و همچنین… ، در واقع موانعی که با بودن من باعث می‌می شود فوتبال لطمه بخورد. تا کِی بایستی و حتما بجنگیم و همچنین دعوا کنیم. بگذارید فضای جدیدی ساخته یا ایجاد می شود و همچنین کاندیداهای جدیدی حضور پیدا کرده و همچنین با انرژی کار را جلو ببرند.

ریاست فدراسیون فوتبال کشورمان در پاسخ به آن سوال که از چه چیزی خسته شده می باشد، گفت: از فوتبال!

کفاشیان در خصوص آنکه گفته می‌می شود او همچنین در صورت ریاست نشدن، نایب ریاست فدراسیون خواهد شد، اظهار داشت: مصطفی آجورلو و همچنین مهدی تاج مرا جهت نایب رئیسی نامزد کردند ولی باید توجه داشت خود من کاندیدا نشدم. در واقع آنها من را جهت نایب رئیسی پیشنهادی معرفی کردند.

او همچنین در واکنش به آن پیشامد جدید که در صورتی که با حضور او در سمت نایب رئیسی هم موافقت نشود، عملاً از فوتبال حذف خواهد شد، تصریح کرد: من که از فوتبال حذف نمی‌شوم. سه سال شمسی دیگر نایب ریاست AFC خواهم بود و همچنین حتی در صورتی که سمتی در فوتبال ایران نداشته باشم، کمک خواهم کرد.

ریاست فدراسیون فوتبال کشورمان در پاسخ به آن سوال که حالا که از وارد شدن او به انتخابات جلوگیری شده، صادقانه بگوید چه کسی مقابل او را گرفته می باشد، گفت: با صداقت بنویسید خودِ علی کفاشیان!

کفاشیان افزود: در هر صورت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم بعد از ۸ سال شمسی کار کردن در فوتبال خسته شده‌ام و همچنین دیگر قدرت ندارم.

او همچنین در مورد آنکه چرا تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال را جهت نیامدن بهانه می‌کند، زیرا و به درستی که سایر کاندیداها نیز با همین اساسنامه بایستی و حتما در انتخابات شرکت کنند، عنوان کرد: به هر حال آن اتفاق در خصوص اساسنامه بایستی و حتما انجام می شود. دوشنبه هم جلسه هیئت رئیسه را به صورت فورس‌ماژور برگزار خواهیم کرد تا اساسنامه را جهت اثبات و یا تایید به هیئت حکومت بفرستیم.

ریاست فدراسیون فوتبال کشورمان در واکنش به آن پیشامد جدید که پاسخ آن سوال، جوابی که داد نبوده می باشد، چیزی نگفت.

کفاشیان در ادامه و همچنین در خصوص آنکه آیا اسدی هم کاندیدای فدراسیون فوتبال شده می باشد و همچنین چه افرادی به تا حال جهت انتخابات ثبت‌نام نموده اند، اظهار داشت: خیر، اسدی ثبت‌نام نکرده و همچنین سایر نامزدها نیز بعد از نهایی شدن لیست اعلام می‌شوند. برگه نهایی را خود من امضا کرده‌ام که بین اسامی مصطفی آجورلو، مهدی تاج، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم و همچنین عزیز‌الله محمدی بودند. چند نفری هم اسم نوشته‌اند که مدارکشان کامل نیست.

«گویا بعضی با کنار زدن علی کفاشیان از انتخابات به هدف خود رسیدند.  آیا تو هم با آن پیشامد جدید موافقید؟» او همچنین در پاسخ به آن سوال گفت: من به هدف خودم رسیدم، زحمت کشیدم و همچنین در آن فوتبال کار کردم که نتایج خوب و همچنین قابل قبولی هم گرفتیم. آنکه بقیه راضی خواهند بود یا نه را نمی‌دانم، ولی باید توجه داشت آنکه قرار باشد من در فوتبال بمانم و همچنین حمایتی صورت نگیرد و همچنین ما با همین نیرو و همچنین قدرت بخواهیم به جام جهانی برویم ولی باید توجه داشت کمکی نشود، حضور من هم فایده ندارد.

ریاست فدراسیون فوتبال کشورمان در واکنش به آن پیشامد جدید که با توجه به عدم ثبت‌نام در انتخابات و همچنین صحبت‌های طعنه‌آمیزی که محمود گودرزی زده می باشد، آیا وزیر ورزش به هدف خود رسیده یا نه؟ خاطرنشان کرد: آن را نمی‌دانم ولی باید توجه داشت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنم هدف آنها نیز آن بود که من نباشم. به هر حال مسائلی در خصوص اساسنامه وجود دارد که بایستی و حتما روند قوانین و قانونی آن هم پیش برود و همچنین آن حرف هم درست می باشد. به هر حال قانون بایستی و حتما اجرا شده و همچنین اساسنامه اصلاح می شود.

کفاشیان: تا آن لحظه ثبت نام نکرده‌ام در تاریخ ۱۲ March 2016 | 7:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کفاشیان: تا آن لحظه ثبت نام نکرده‌ام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک