220 هزار دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر در دانشگاه های آزاد اسلامی تحصیل می کنند

۲۲۰ هزار دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر در دانشگاه های آزاد اسلامی تحصیل می کنند

XT82000346 70587494 220 هزار دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر در دانشگاه های آزاد اسلامی تحصیل می کنند

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، سید محمود طباطبایی روز شنبه در همایش ملی اسوه های ایثار در تالار بهمن دانشگاه آزاد کرمانشاه افزود: دانشگاه آزاد در بحث ترویج فرهنگ شهادت و همچنین ایثارگری که مورد تاکید امام و پیشوا راحل و همچنین مقام معظم رهبری می باشد، در بین تمام دانشگاه های کشور پیشگام و همچنین پیش قدم می باشد.
او همچنین گفت: همین ترویج فرهنگ شهادت و همچنین ایثارگری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، که ۳۰ شهید مدافع حرم و همچنین جوون ترین شهید مدافع حرم دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بوده اند.
طباطبایی گفت: ۲۲۰ شهید گمنام در دانشگاه آزاد دفن شده اند که در سال شمسی بعدی یک اطلس از یادبودها و همچنین یادواره ها جهت ترویج و همچنین معرفی شهدا در دست اقدام داریم.
نوذر قنبری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه نیز گفت: چهار هزار و همچنین ۵۰۰ دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر هم اکنون در آن دانشگاه تحصیل می کنند.
مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه هم در آن مراسم گفت: شهدای ما از همه اقشار و همچنین مذاهب متنوع و گوناگون و مختلف بودند و همچنین وظیفه ماست با نمایش آن یادواره ها و همچنین همایش ها یاد همه آنها گرامی را بداریم.
حجت الاسلام هادی عسگری با اعلام آنکه ۲۶ هزار شهید در استان کرمانشاه به شهادت رسیدند، گفت: در آن استان یک هزار و همچنین ۴۰۰ شهید اهل تسنن و همچنین ۷۰۰ شهید اهل حق داریم و همچنین آن نشان می دهد که شهدای ما از همه قشرها و همچنین مذاهب بوده اند.
استان کرمانشاه ۹ هزار و همچنین ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب و همچنین نظام کرده می باشد.
۸۰۶۶

۲۲۰ هزار دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر در دانشگاه های آزاد اسلامی تحصیل می کنند در تاریخ ۱۲ March 2016 | 9:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۲۲۰ هزار دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر در دانشگاه های آزاد اسلامی تحصیل می کنند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک