G point تزریق

%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82 G point 300x300 G point تزریق

doctorkhalili

نقطه جی :

نقطه جی یکی از موارد ی بوده که همواره مورد بحث بوده ، در خصوص این نقطه نظر های مفرق ی وجود دارد برخي معتقد هستند که این نقطه جهت به ارگاسم رسیدن بانوان ضروری است در حالیکه برخي دیگر معتقد هستند این نقطه اصلا وجود ندارد .

نقطه جی در بدن زنان موضعی است که سبب تحریک آنها شده و باعث شده که به ارگاسم برسند از رابطه جنسی لذت ببرند .

تعریف علمی نقطه جی :

به نقطه گرافنبرگ نقطه جی گفته می شود علت نام گذاری این نقطه به این نام از روی نام پزشک کارشناس بانوان گرفته شده است که در سال ۱۹۴۴ برای اولین بار این نقطه را توصیف کرد .

در خصوص نقطه G نظریه های مختلف ی وجود دارد یکی از دیدگاه های که بیان شده است این است که این نقطه در بخش بافت پروستات است .

نظریه پروستات را پزشکان کارشناس بانوان قبول دارند و با این عقیده نیز نظر هستند ، دکتر لیلا خلیلی دکتر کارشناس زنان زایمان ،نقطه G را تنها منبع لذت نمی داند بلکه بخش های مانند مجرای پیشاب را از دیگر منابع لذت می دانند که با دیواره جلویی واژن می توانند تحریک زن را برانگیزند وسبب لذت جنسی وی شوند .

دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان و زایمان بیان می کنند که نقطه G تنها محل جهت ارضاء جنسی زنان ناست ، بلکه نقاط دیگری جهت ارضاء جنسی بانوان وجود دارد نیازی به گشتن دنبال این نقطه نیست .

نقطه G در زنان :

این نقطه در زنان سبب تحریک بانوان می شود که در رابطه جنسی آنها اثر گذاشته و سبب می شود تا ساعت ها از رابطه جنسی لذت ببرند .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان بیان می کنند که G point در تمام ی زنان وجود ندارد نقطه G point در برخي از افراد به گونه ای حساس است که سبب می شود شخص به دستشویی برود .

مکان نقطه G point در بانوان :

این نقطه در اعضا تولید مثل بانوان قرار دارد اما به مفرق بودن این نقطه و تغییر حالت دادن در تحریک این بخش را محدوده جی می نامیم .

دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان و زایمان بیان می کنند که نقطه جی حالت اسفنجی دارد از بخش دهانه واژن تا زیر پیشابراه شروع می شود این نقطه تا بخش سقف واژن امتداد می یابد جهت لمس کردن این نقطه می توان از انگشتان دست یاری گرفته شود .

همان گونه که گفته شد نقطه G point در تمام ی بانوان وجود ندارد ولی چنانچه این نقطه در بدن زنان وجود داشته باشد سبب تحریک بانوان می شود ، اندازه نقطه G در تحریک به اندازه نخود فرنگی بوده و در صورت تحریک نشدن کمی کوچکتر می شود .

در خصوص نقطه G باید بیان کرد که این نقطه به جای اینکه بیشتر نقطه باشد محل ویِژگزینشه است .

آقایان جهت کشف این نقطه می توانند از زن درخواست نمایند که به کمر دارز بکشد پس با وارد کردن یکی از انگشتان که خوبتر است انگشت میانی باشد به داخل واژن این را یافته و تحریک آن را انجام دهند .

نقطه جی و تحریک جنسی خانم ها :

بعد از اینکه بانوان کشف نمودند که نقطه جی را دارند یا خیر خوب است این مورد را کشف نمایند که این نقطه به آنها لذت می دهد یاخیر ؟

زنان عزیز بهتر است ابتدا بهداشت را رعایت نمایند بهترین راه جهت ارتقا تحریک این نقطه مالیدن است مالیدن می بایست به گونه ای باشد که با حرکت به جلو و عقب دیواره تحریک شود .

اما باید حرکات مختلف را انجام داد تا به نتیجه رسید که کدام حرکت سبب لذت بیشتر تحریک بیشتر می شود .

دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان و زایمان بیان می کنند که حساسیت این نقطه و میزان تحریک آن در روزهای مختلف مفرق است .

دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان زایمان به بانوان محترم توصیه می کنند که در اولین تحریک جنسی نقطه جی قطعا مثانه خود را تخلیه نمایند ، زیرا نقطه جی در بخش دیواره جلویی قرار دارد به اینکه این بخش به مثانه فشار وارد می نماید ممکن است حس بکنید نیاز است به دستشویی بروید .

نقطه جی انزال خانم ها :

انزال زنان ممکن است برتاثیر پیدا کردن نقطه جی اتفاق بیفتد ، اما این یک نظر است از نظر علمی نمی توان این موضوع را بیان کرد .

زنان در زمان ارگاسم به میزان ۹۰۰ میلی لیتر مایع از ناحیه پیشاب بدنشان خارج می شود .

بر اثر تحقیقاتی که انجام شده است بر روی مایعات پژوهشگران به این نتیجه رسیده اند که آنزیم های پروستات در آنها وجود دارد و نقطه جی زیاد مشابه پروستات آقایان است .

در خصوص مایعات خارج شده از بدن بانوان در وقت ارگاسم و تحریک جنسی نظریات مفرق ی وجود دارد ،گاهي دیگر معتقد هستند که این مایعات زیاد شبیه ادرار است .

بر اثر آخرین نتایج و اندیشه ات نقطه جی را نوعی دیگر از مایع ادرار دانسته اند که تغییرات شیمایی آن با تحریک جنسی رخ می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *