تمدید اعتبار و همچنین تعویض دفترچه های تامین فرهنگی و اجتماعی در تعطیلات نوروز انجام می می شود

تمدید اعتبار و همچنین تعویض دفترچه های تامین فرهنگی و اجتماعی در تعطیلات نوروز انجام می می شود

XT82006306 70598854 تمدید اعتبار و همچنین تعویض دفترچه های تامین فرهنگی و اجتماعی در تعطیلات نوروز انجام می می شود

کیومرث فلاحی روز پنجشنبه به روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، گفت: بیمه شدگان تامین فرهنگی و اجتماعی در شهرستان کرمانشاه می توانند جهت انجام مسائل بیمه ای خود (تمدید اعتبار و همچنین یا تعویض دفترچه) به شبعه یک تامین فرهنگی و اجتماعی واقع در سه راه شریعتی رفت و آمد و مراجعه کنند.
او همچنین همچنین از فعالیت همه شعب تامین فرهنگی و اجتماعی در شهرستان های استان کرمانشاه در ایام نوروز ۹۵ خبر داد و همچنین گفت: با توجه به آنکه در هر شهرستان یک شعبه تامین فرهنگی و اجتماعی وجود دارد، تکلیف کرده ایم که آن شعب در تعطیلات نوروز آماده ارائه سرویس ها و خدمات به بیمه شدگان باشند.
مدیرکل تامین فرهنگی و اجتماعی استان کرمانشاه همچنین از فعالیت ۲ بیمارستان شهدا و همچنین حضرت معصومه (س) که زیر پوشش تامین فرهنگی و اجتماعی می باشند در روزهای تعطیل نوروز خبر داد و همچنین گفت: در شهرستان کرمانشاه، درمانگاه های شماره یک و همچنین ۲ نیز آماده ارائه سرویس ها و خدمات به بیمه شدگان تامین فرهنگی و اجتماعی خواهند بود.
افزون بر ۷۰۰ هزار تن از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه شامل پوشش بیمه تامین فرهنگی و اجتماعی می باشند.
۶۵۳۹

تمدید اعتبار و همچنین تعویض دفترچه های تامین فرهنگی و اجتماعی در تعطیلات نوروز انجام می می شود در تاریخ ۱۷ March 2016 | 9:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *