جاده های استان جهت سفرهای نوروزی آماده اند

جاده های استان جهت سفرهای نوروزی آماده اند

XT82007594 70601346 جاده های استان جهت سفرهای نوروزی آماده اند

زاهدین چشمه خاور روز شنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: تمام راه های اصلی و همچنین فرعی استان اکنون باز خواهند بود.

او همچنین با گفتن آنکه تیم های راهداری در ایام نوروز در حالت آماده باش خواهند بود، گفت: ۵۶ تیم راهداری در ایام نوروز در جاده های استان حضور خواهند داشت.

دست یار مدیر کل راه و همچنین شهرسازی استان کرمانشاه، افزود: آن تیم در صورت بروز بارندگی و همچنین تخریب جاده ها وارد عمل می شوند و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات را برطرف خواهند کرد.

چشمه خاور توضیح داد: خط کشی و همچنین نصب علایم هشدار دهنده پیش از ایام نوروز در جاده های استان کرمانشاه انجام شده و همچنین نقاط حادثه آفرین نیز ایمن سازی شده اند.

او همچنین در ارتباط و رابطه با ترمیم نشانه ها و علائم جاده های منتهی به شهرستان ثلاث باباجانی، گفت: نشانه ها و علائم آن شهرستان ابتدای اسفند به دلیل وزش شدید باد تخریب شده بودند ولی با تلاش عوامل راهداری، اکنون ترمیم و همچنین دوباره نصب شده اند.

دست یار مدیر کل راه و همچنین شهرسازی استان کرمانشاه با گفتن آنکه بنرهای تبلیغاتی جهت ترغیب شهروندان و مردم شهر به رعایت مقررات در جاده ها نصب شده اند، گفت: امیدواریم شهروندان و مردم شهر با رعایت قوانین و همچنین مقررات، نوروزی شیرین را تجربه کنند.
۷۴۴۵/۶۵۳۹

جاده های استان جهت سفرهای نوروزی آماده اند در تاریخ ۱۹ March 2016 | 4:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جاده های استان جهت سفرهای نوروزی آماده اند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک