آمار اسکان میهمانان نوروزی در کرمانشاه از مرز 1.5 میلیون فرد یا شخص گذشت

آمار اسکان میهمانان نوروزی در کرمانشاه از مرز ۱٫۵ میلیون فرد یا شخص گذشت

XT82017155 70619386 آمار اسکان میهمانان نوروزی در کرمانشاه از مرز 1.5 میلیون فرد یا شخص گذشت

به نقل از ایرنا؛ روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و همچنین گردشگری روز چهارشنبه به نقل از اصغر رشنو اعلام کرد: براساس آمار به دست آمده از کلیه اماکن اقامتی استان، در روز دهم فروردین ماه در مجموع ۱۴۴ هزار و همچنین ۸۵۹ گردشگر و همچنین مسافر نوروزی در استان اقامت کردند.
دبیر ستاد سرویس ها و خدمات سفر استان کرمانشاه ادامه داد: با احتساب آمار روزهای قبل، به تا حال یک میلیون و همچنین ۵۰۵ هزار و همچنین ۳۸۰ گردشگر و همچنین مسافر نوروزی در اماکن اقامتی استان کرمانشاه اقامت یافته اند.
رشنو گفت: همچنین روز قبل (دهم فروردین) در مجموع ۲۱ هزار و همچنین ۵۸۰ گردشگر از موزه ها و همچنین محوطه های تاریخی فرهنگی استان بازدید کردند.
او همچنین خاطرنشان کرد: مجموع آمار بازدیدکننده از موزه ها و همچنین محوطه های تاریخی استان به تا حال به ۲۰۰ هزار و همچنین ۲۸۲ فرد یا شخص رسیده می باشد.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و همچنین گردشگری استان کرمانشاه همچنین از انجام ۱۰۵ مورد بازدید نظارتی توسط اکیپ های بازرسی و همچنین نظارت بر اماکن و همچنین تاسیسات گردشگری استان در روز دهم فروردین ماه خبر داد و همچنین گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز ۹۵ به تا حال یک هزار و همچنین ۴۴۷ مورد بازدید نظارتی گرفته شده می باشد.
استان کرمانشاه شامل بیش از چهار هزار اثر تاریخی شناسایی شده می باشد که به تا حال بیش از دو هزار و همچنین ۲۰۰ اثر آن هم ثبت ملی شده می باشد.
۸۰۶۶

آمار اسکان میهمانان نوروزی در کرمانشاه از مرز ۱٫۵ میلیون فرد یا شخص گذشت در تاریخ ۳۱ March 2016 | 1:41 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آمار اسکان میهمانان نوروزی در کرمانشاه از مرز ۱٫۵ میلیون فرد یا شخص گذشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک