انتقاد تند ذوالفقارنسب از کی‌روش

انتقاد تند ذوالفقارنسب از کی‌روش

خبرگزاری مقدار و اندازه و میزان: بیژن ذوالفقارنسب در خصوص آن‌که هر دو گل تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عمان روی ارسال از نقطه کرنر به ثمر رسید، اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ما کاملا آماده نیست. تغییرات بسیاری در تیم انجام شده و همچنین بازیکنان جوون ما هنوز به بلوغ تاکتیکی نرسیده‌اند.

او همچنین ادامه داد: به ثمر رساندن آن نوع گل‌ها مقابل تیم‌های درجه ۲ و همچنین ۳ امکان‌پذیر می باشد زیرا آن تیم‌ها در ساختار دفاعی ضعیف خواهند بود ولی باید توجه داشت تیم‌هایی مثل ژاپن، کره جنوبی و همچنین استرالیا از آن گل‌های ابتدایی گرفتن نمی‌کنند. جهت کسب پیروزی در مرحله بعد بایستی و حتما ساختار هجومی دقیق‌تر و همچنین بابرنامه‌تری داشت.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به آن‌که آیا در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ هم بایستی و حتما از بازیکنان جوون بهره بری و استفاده کرد یا خیر، تصریح کرد: جوون‌ها می‌توانند پاسخگوی نیازهای تیم ملی باشند ولی باید توجه داشت بایستی و حتما شرایط مهیا باشد. بایستی و حتما بازی‌های بین‌المللی خوبی جهت تیم ملی تدارک دید. البته به شرطی که از بازی مقابل تیم‌های قوی و همچنین شکست مقابل آن تیم‌ها نترسیم.

ذوالفقارنسب با اشاره به بهره بری و استفاده از سه دروازه‌بان متنوع و گوناگون و مختلف در چهار بازی اخیر تیم ملی افزود: آن موضوع به نوعی نقطه نیرو تیم ملی محسوب می‌می شود. بعد از احمدرضا عابدزاده، دروازه‌بان‌های بسیاری در سطح ملی و همچنین بین‌المللی تربیت نشد و همچنین تعداد دروازه‌بان‌های باهوش با تجربه و مهارت بالا فنی و همچنین آمادگی بالا به مقدار و اندازه انگشتان یک دست هم نبود ولی باید توجه داشت حالا ۴، ۵ دروازه‌بان خوب در تیم ملی داریم.

او همچنین در مورد دور خداحافظی کارلوس کی‌روش در ورزشگاه آزادی هم گفت: آن حرکات، مانور تبلیغاتی مربیان حرفه‌ای از نوع کی‌روش می باشد. رفتن کی‌روش از فوتبال ما حتی به نفع خودش نیست. زیرا و به درستی که او نمی‌تواند تیمی حتی با ۷۰ قسمت و بخش از ویژگی‌های تیم ملی کشورمان پیدا کند.

انتقاد تند ذوالفقارنسب از کی‌روش در تاریخ ۳۰ March 2016 | 12:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتقاد تند ذوالفقارنسب از کی‌روش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک