امام و پیشوا جمعه اهل سنت کرمانشاه: مسئولان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی جدیت اکثرا و بیشتر داشته باشند

امام و پیشوا جمعه اهل سنت کرمانشاه: مسئولان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی جدیت اکثرا و بیشتر داشته باشند

XT82018539 70621771 امام و پیشوا جمعه اهل سنت کرمانشاه: مسئولان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی جدیت اکثرا و بیشتر داشته باشند

به به گفته ایرنا ماموستا ملا محمد محمدی در خطبه های نماز جمعه آن هفته؛ تهدیدات و همچنین تبلیغات رسانه ای دشمنان نظام را فرافکنی و همچنین گریز و فرار آنان از اذعان به شکست سیاستهای خصمانه خود دانست.
او همچنین اظهار کردد: آن شیوه عقیم و همچنین پرهزینه تبلیغاتی حتی بر انظار و افکار عمومی ملتها نیز بی تاثیر بوده و همچنین امروز جهان دست آوردهای علمی، سیاسی و همچنین نظامی شفاف ایران اسلامی را تحسین می کند و همچنین آن هم را در مسیر تضمین امنیت ملت پهناور و بزرگ ایران تحلیل می کند.
او همچنین در ادامه با گفتن جایگاه ویژه مادر در اسلام به استناد آیات و همچنین احادیث خیلی زیاد گفت: مادران اسوه صبر، فداکاری و همچنین مهربانی خواهند بود که بایستی و حتما دائما قدردان آنان بود.
او همچنین به توصیه های قرآنی در خصوص وظیفه فرزندان نسبت به مادران اشاره کرد و همچنین گفت: نباید اجازه دهیم مدلهای زندگی اروپایی در بین خانواده های مسلمان شیوع پیدا کند و همچنین مادران زحمتکش سالهای پایانی عمر خود را در تنهایی و همچنین انتظار دیدار فرزندان در گوشه سرای سالمندان بگذرانند.
ماموستا محمدی همچنین با تقدیر از زحمات چشمگیر نیروهای انتظامی و همچنین امنیتی و همچنین دستگاه های درمانی و همچنین امدادی و همچنین خدمانی افزود: شهروندان و مردم شهر با تبعیت از قانون و همچنین تکیه بر فرهنگ غنی خود در تعامل با عزیزان دست اندرکار از سلامت خود و همچنین طبیعت حراست می کنند. دانلود آهنگ جدید ۹۷
او همچنین هدف از سیر در طبیعت را فکر کردن و اندیشیدن در اقتدار و قدرت خداوند و همچنین تقویت ایمان دانست و همچنین از رفتارهای خلاف شرع و همچنین قانون در مناسبات فرهنگی و اجتماعی توسط عده ای انتقاد کرد. آچار فرانسه
ماموستا محمدی در پایان از همگان خواست با توجه به امر موکد زکات و همچنین حقوقات دینی شکرگذار نعمتهای بیشمار الهی بخصوص باران رحمت پروردگار باشند.
۸۰۶۶

امام و پیشوا جمعه اهل سنت کرمانشاه: مسئولان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی جدیت اکثرا و بیشتر داشته باشند در تاریخ ۲ April 2016 | 3:35 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امام و پیشوا جمعه اهل سنت کرمانشاه: مسئولان در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی جدیت اکثرا و بیشتر داشته باشند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک