محروم و بی بهره ۸ جلسه‌ای جهت مقلد سوارس!

محروم و بی بهره ۸ جلسه‌ای جهت مقلد سوارس!

خبرگزاری ایسنا: مهاجم لیدزیونایتد که به تقلید از لوئیس سوارس بازیکن حریف را گاز گرفت با ۸ جلسه محروم و بی بهره از همراهی تیمش روبرو شده می باشد.

لوئیس سوارس مهاجم بداخلاق اروگوئه‌ای در جام جهانی با گازگرفتن بازیکن تیم ملی ایتالیا یکی از اتفاقات عجیب جام جهانی را به نام خود ثبت کرد که به شدت از سوی فیفا جریمه شد و همچنین آن بازیکن جهت تقریبا ۲ سال شمسی از همراهی تیم ملی کشورش دور ماند.

سلیمان دوکارا مهاجم لیدزیونایتد در لیگ دسته یک انگلیس فرناندو امورابیتا مدافع فولام را گاز گرفت و همچنین کار غیرورزشی لوئیس سوارس را تقلید کرد که باعث شد آن مهاجم با ۸ جلسه محروم و بی بهره روبرو می شود.

دوکارا عملکرد نسبتا خوبی در لیدزیونایتد داشته می باشد و همچنین به تا حال ۵ گل در آن فصل به ثمر رسانده می باشد. او اکنون بعد از ۸ جلسه محروم و بی بهره که از طرف اتحادیه فوتبال انگلیس جهت او تصویب شده بایستی و حتما ۵ هزار پوند پرداخت کند.

سوارس بعد از گازگرفتن دست برانیسلاو ایوانویچ ۱۰ بازی از همراهی تیمش محروم شد و همچنین در جام جهانی بعد از تکرار آن کار غیر اسپورت و ورزشی خود ۴ ماه از همراهی اروگوئه محروم شد. البته آن بازیکن اروگوئه ای قبلا نیز در لیگ هلند آن کار غیرورزشی را انجام داده بود و همچنین گردن یک بازیکن را گاز گرفته بود.

محروم و بی بهره ۸ جلسه‌ای جهت مقلد سوارس! در تاریخ ۱ April 2016 | 1:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *