شرایط حساس تیم ملی و همچنین معمای کی‌روش

شرایط حساس تیم ملی و همچنین معمای کی‌روش

خبرگزاری مهر: آنکه کی‌روش در ایران بماند یا به هر دلیلی اعم از عدم حمایت ریاست جدید یا عدم وجود امکانات کافی از ایران برود یک بحث می باشد، آنکه مسابقات مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ از تاریخ دهم شهریورماه شروع خواهد شد بحثی دیگر.

در واقع  از همین امروز تا روز دهم شهریور که اولین بازی در دو تیم شش تیمی به همراه رقبایی خیلی زیاد سرسخت انجام خواهد شد کمتر از پنج ماه فرصت داریم تا تیم را از هر نظر آماده کنیم و همچنین البته در آن مسیر لیگ و همچنین جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا را هم در پیش داریم که در صورتی که زمان آن شش هفته باقی مانده لیگ و همچنین جام حذفی و همچنین بازی‌های باشگاه‌ها را کسر کنیم کمتر از دو ماه باقی می‌ماند.

ساده‌اش می می شود آن: دوماه مفید و همچنین شاید کمتر از دو ماه مفید جهت شروع مسابقات نهایی مقدماتی جام جهانی باقی مانده و همچنین ما همچنان درگیر آن هستیم که سرمربی تیم ملی کیست؟

آن اشکال البته در ابتدا به کی‌روش بازمی‌گردد که بی‌دلیل مشخصی استعفا داده ولی باید توجه داشت در ادامه به آنها که سرمربی تیم ملی ایران را حمایت نمی‌کنند هم می‌رسد. به هر حال آن واقعیت می باشد که زمین مناسبی جهت تمرین تیم ملی نداریم و همچنین جهت  ساخت آن هم مدت‌های بسیاری را از دست دادیم.

در آنسو نمی‌قدرت لاپوشانی کرد که از وزارت تا فدراسیون فوتبال خواهند بود مخالفانی که هر از گاهی حرف‌هایی علیه کی روش بر زبان می‌آورند. آن وسط شاید کمترین اهمیت آن باشد که نام چه کسی به عنوان مربی جهت تیم ملی نوشته می‌می شود بلکه مهم آن می باشد که  آن تیم بایستی و حتما از همین امروز با چشمانی کاملا باز و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای مدون حرکت کند. امروز که تیم‌های باشگاهی در لیگ به میدان می‌روند آماده ترین‌هایشان بایستی و حتما به تیم ملی برسند و همچنین آن مرحله از انتخاب‌ها مهمترین مرحله انتخاب‌ها هم هست.

هر چه هست حالا اصلا فرصت داستان‌های قهر و همچنین ناز و همچنین حرف‌های غیرمرتبط و همچنین بدون حمایت نیست. امروز تیم ملی اکثرا و بیشتر از دائما در شرایط حساس تری قرار دارد و همچنین فرصتی جهت آن حرف‌ها ندارد، از سوی دیگر کی‌روش هم تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ با ایران قرارداد دارد و همچنین به آن ترتیب او هم نمی‌تواند و همچنین نباید در آن مقطع زمانی تیم ملی ایران را رها کند و همچنین برود هرچند بعضی می‌گویند دو ماه قبل که کی‌روش در تاریخ ۲۳ بهمن ماه اعلام کرد استعفا خواهد داد شاید به آن دلیل بوده که خودش متهم به زمان سوزی نشود ولی باید توجه داشت به هر حال کسی آن هم حرف را جدی نگرفته که البته دلیلش هم شاید درگیر انتخابات بودن جهت ریاست فدراسیون و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به آن هم باشد.

هر چه هست کسی به تا حال به استعفای کی‌روش اهمیتی نداده و همچنین کمیته‌ای هم جهت جانشین احتمالی وجود ندارد و همچنین آن بیش از پیش نشان دهنده آن هم می باشد که طی ماه‌های اخیرعنان فوتبال از دست همه در رفته می باشد.

شرایط حساس تیم ملی و همچنین معمای کی‌روش در تاریخ ۴ April 2016 | 9:06 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *