بيش از ۵۰ هزار فرد یا شخص در تعطيلات نوروز از شهرستان پاوه بازديد كردند

بيش از ۵۰ هزار فرد یا شخص در تعطيلات نوروز از شهرستان پاوه بازديد كردند

XT82023776 70630740 بيش از 50 هزار فرد یا شخص در تعطيلات نوروز از شهرستان پاوه بازديد كردند

پرويز ايده پور روز سه شنبه به ايرنا افزود: بارش بيش از يك هزار و همچنین ۱۲۵ ميليمتر باران و همچنین نمايش زيباترين مناظر بكر و همچنین طبيعي از دلايل عمده افزايش تعداد مسافران به شهرستان پاوه می باشد.
وي اظهار كرد: همچنین و علاوه بر اين وجود جاذبه هاي بي نظير طبيعي، چشمه سارها، رودخانه ها و همچنین دو سد هيروي و همچنین دريان در شهرستان از جاذبه هاي مهم ديگر بودند كه سيل مسافران و همچنین گردشگران را به شهرستان پاوه كشاند.
ايده پور برپايي ۱۴ سياه چادر و همچنین دو نمايشگاه عرضه صنايع دستي، محصولات باغي وغذاهاي محلي را به همراه اجراي برنامه جذاب و جالب و خوب هاي متنوع فرهنگي و همچنین هنري از ديگر عوامل جذب مسافران به شهرستان پاوه عنوان كرد.
فرماندار پاوه همچنين از فروش ۸۹۰ ميليون ريال صنايع دستي، محصولات باغي وغذاهاي محلي در اين سياه چادرها خبر داد و همچنین گفت: اين امر در اشتغال زايي جوانان نيز حائز اهميت بود.
شهرستان پاوه با بيش از ۶۰ هزار فرد یا شخص جمعيت و همچنین جاذبه هاي فراوان گردشگري، آثار تاريخي و همچنین اماكن زيارتي به عنوان قطب گردشگري استان كرمانشاه مطرح می باشد كه در شمال غربي كرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

بيش از ۵۰ هزار فرد یا شخص در تعطيلات نوروز از شهرستان پاوه بازديد كردند در تاریخ ۶ April 2016 | 2:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *