رفع مشكلات مسكن مهر اولويت كاري فرمانداري كنگاور می باشد

رفع مشكلات مسكن مهر اولويت كاري فرمانداري كنگاور می باشد

XT82023821 70630790 رفع مشكلات مسكن مهر اولويت كاري فرمانداري كنگاور می باشد

به به گفته ايرنا، شريف خسروي روز سه شنبه در جلسه بررسي مشكلات مسكن مهر كنگاور افزود: رفع مشكلات واحدهاي مسكن مهر مهرآوران (غم تسلي) نيازمند همدلي و همچنین هم افزايي بيشتر مديران دستگاه هاي اجرايي می باشد.
وي تاكيد كرد: دستگاه هاي اجرايي خدمت رسان در جهت كمك مضاعف به شهروندان و مردم شهر مظلوم اين منطقه هزينه ها را تقليل دهند و همچنین به كارهاي خود سرعت بخشند.
فرماندار كنگاور بر ارائه راهكارهاي عملي و همچنین ايده هاي راهبردي از سوي مديران و همچنین برداشتن قدم هاي مثبت در راستاي تكميل محوطه سازي و همچنین سرویس ها و خدمات زيربنايي مسكن مهر منطقه غم تسلي تاكيد كرد.
در اين جلسه بعد از بحث و همچنین بررسي مسائل و همچنین مشكلات پروژه، تصميم‌هاي مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در زمينه تعيين معبر ورودي مسكن مهر مهرآوران براي گازرساني و همچنین اجرا و همچنین تكميل سيستم فاضلاب، آسفالت ورودي و همچنین محوطه سازي مسكن مهر مهردشت، پايبندي شهرداري به تعهدات خود، تعيين تكليف قرارداد و همچنین اقدامات حقوقي مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری توسط مديرعامل اتحاديه تعاوني‌هاي مسكن مهر كنگاور و همچنین… گرفته شد.
مدير مسائل مسكن اداره كل راه و همچنین شهرسازي استان كرمانشاه چندي پيش گفته بود: پرونده مسكن مهر استان مرتبط به طرح‌هايي كه مديريت آن هم‌ها با تعاوني‌ها و همچنین اجاره ۹۹ ساله می باشد در سال شمسی ۹۵ بسته مي‌می شود.
محله غم تسلي در غرب شهرستان كنگاور واقع شده كه داراي بافت بسيار فرسوده و همچنین صعب العبور با شيب زياد می باشد و همچنین به علت آسيب پذيري بالا در صورت بروز حوادث غيرمترقبه، متحمل خسارات مالي و همچنین جاني سنگيني خواهد شد كه در اين راستا بعد از بازديد وزير مسكن و همچنین شهرسازي در سال شمسی ۸۷ و همچنین تاييد وي جا به جايي در محل جديد مورد تصويب قرار گرفت.
عمليات اجرايي اين پروژه از مرداد ماه سال شمسی ۸۷ آغاز شد كه به لحاظ پيچيدگي هاي خاص خود تاكنون به بهره برداري كامل نرسيده می باشد.
شهرستان كنگاور در شرق كرمانشاه واقع شده می باشد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

رفع مشكلات مسكن مهر اولويت كاري فرمانداري كنگاور می باشد در تاریخ ۶ April 2016 | 3:13 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *