مشكل اشتغال شش نيروي فرمانداري قصرشيرين در دست پيگيري می باشد

مشكل اشتغال شش نيروي فرمانداري قصرشيرين در دست پيگيري می باشد

XT82026891 70636150 مشكل اشتغال شش نيروي فرمانداري قصرشيرين در دست پيگيري می باشد

مرادعلي تاتار روز شنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا باعنوان اينكه اين اشخاص در چند سال شمسی قبل با نهاد همياري و همچنین شهرداري هاي استان كرمانشاه قرارداد داشته اند افزود: اكنون اين نهاد از ادامه همكاري و همچنین انعقاد قرارداد با شش نيروي مامور به خدمت در فرمانداري قصرشيرين منصرف شده می باشد.
وي اظهارداشت: نهاد همياري و همچنین شهرداري هاي استان كرمانشاه متولي مسائل مرتبط به مرز رسمي پرويزخان بود كه بعد از تغيير و همچنین تحول و همچنین واگذاري مسئوليت اين بازارچه به گمرك، مدعي شده كه قدرت پرداخت حقوق و همچنین مزاياي اين اشخاص را ندارد و همچنین به همين دليل از انعقاد قرارداد با آنها در سال شمسی جديد منصرف شده می باشد.
سرپرست فرمانداري قصرشيرين اضافه كرد: مسئولان درصدد خواهند بود تا با توجه به تغيير و همچنین تحول گرفته شده در مرز رسمي پرويزخان شرايطي را فراهم كنند تا اداره كل گمرك استان كرمانشاه با شش نيروي مامور به خدمت در فرمانداري قرارداد ادامه كار منعقد كند.
تاتار با تكذيب خبري مبني براينكه فرمانداري قصرشيرين شش نيروي قراردادي خود را در سال شمسی جديد اخراج كرده اظهار كرد: با توجه به اينكه قرارداد اين اشخاص با نهاد همياري و همچنین شهرداري كرمانشاه خاتمه يافته بود به همين منظور فرمانداري قصرشيرين ادامه همكاري با آنان را تا مشخص شدن وضعيتشان به آينده موكول كرده می باشد.
قصرشيرين در غرب استان كرمانشاه با ۲۷ هزار فرد یا شخص جمعيت بيش از ۱۸۶ كيلومتر مرز مشترك با عراق دارد كه در امتداد اين مرز طولاني، دو مرز رسمي پرويزخان و همچنین خسروي فعال می باشد كه پرويزخان با اقليم كردستان عراق و همچنین خسروي با حكومت مركزي عراق و همچنین قسمت و بخش عربي هم مرز می باشد.
اكنون ۵۴ قسمت و بخش صادرات كالاهاي غيرنفتي كشورمان به عراق از طريق مرز رسمي و همچنین بين المللي پرويزخان قصرشيرين انجام مي می شود.
۷۰۷۹/۸۰۶۶

مشكل اشتغال شش نيروي فرمانداري قصرشيرين در دست پيگيري می باشد در تاریخ ۹ April 2016 | 12:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *