حدود ۱۰ هزار مترمربع فرش در سنقروكليايي بافته شد

حدود ۱۰ هزار مترمربع فرش در سنقروكليايي بافته شد

XT82030939 70643598 حدود 10 هزار مترمربع فرش در سنقروكليايي بافته شد

حميد نوروزي نيا روز دوشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا افزود: در اين مدت پنج مرحله كلاسهاي آموزش قالي بافي پيشرفته و همچنین تربيت ناظرين فني و همچنین چله كشي تشكيل شده و همچنین ۲۰۰ مورد هم كارت قالي بافي شهري و همچنین روستايي صادر شده می باشد.
وي گفت: سال شمسی قبل در قسمت و بخش فرش ۱۷ ميليارد و همچنین ۱۱۰ ميليون ريال به ۳۵۳ فرد یا شخص از ۴۹۹ بافنده فرش معرفي شده به بانك پرداخت شده می باشد.
وي در ادامه اظهار كرد: ۲۵۲ فقره پروانه كسب سال شمسی قبل در سنقروكليايي صادر شد و همچنین اكنون هم صدور ۲۱۵ فقره پروانه كسب ديگر در دست اقدام می باشد.
وي اضافه كرد: در همين مدت ۵۸۳ واحد صنفي فاقد پروانه كسب شناسايي شده و همچنین ساماندهي آنها در دستور كار قرار گرفته می باشد.
وي همچنين از ۱۸۸ مورد نقل از تخلفات صنفي به ستاد خبري ۱۲۴ در سال شمسی قبل خبر داد و همچنین گفت: در اين راستا پنج هزار و همچنین ۷۷۱ مورد بازرسي از واحدهاي صنفي گرفته شده و همچنین ۶۵۱ مورد تخلف كشف و همچنین ۴۶۶ فقره پرونده تخلف تشكيل شده می باشد.
نظارت بر توزيع ۶۱ تن شكر و همچنین ۱۴ تن برنج، اجراي ۱۱۰ مورد گشت مشترك از واحدهاي صنفي، اجراي ۲۷ دوره كلاس آموزش براي اصناف و همچنین برگزاري انتخابات ۹ اتحاديه صنفي، برگزاري ۱۶ جلسه تخصصي نرخ گذاري و همچنین برگزاري جلسات هم انديشي با اتحاديه ها و همچنین اتاق اصناف و همچنین شركت فعال در جلسات كارگروه اشتغال در شهرستان و همچنین پيگيري براي رفع مشكلات واحدهاي توليدي از ديگر فعاليت هاي مهم انجام گرفته اداره صنعت، معدن و همچنین تجارت سنقروكليايي در سال شمسی ۹۴ می باشد.
سنقروكليايي با ۹۲ هزار فرد یا شخص جمعيت در فاصله ۸۶ كيلومتري شمال شرق كرمانشاه واقع شده می باشد.
۷۴۴۴۶/۸۰۶۶

حدود ۱۰ هزار مترمربع فرش در سنقروكليايي بافته شد در تاریخ ۱۲ April 2016 | 1:25 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *