اوسابل جاروبرقی

سر جارویی مثلثی: سر برخي جاروبرقی ها مثلثی بوده که پاک کردن گوشه ها و زاویه ها با آن ها آسان تر است.
4 اوسابل جاروبرقی
جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی,جاروبرقی صنعتی,جاروبرقی صنعتی
قابلیت مکش مایعات: بعضی جاروبرقی ها همچنین قابلیت مکش خاک اشیای جامد، امکان مکش مایعات را نیز دارند. حتی با برخي از آن ها بنزین و روغن را هم می توان از روی سطوح پاک نمود. به علاوه برخي انواع جاروها قابلیت تفکیک مایعات از جامدات را هم دارند.

دمندگی: گاهي جاروبرقی ها همچنین قدرت مکندگی، قدرت دمندگی هم دارند که می توان از آن جهت باد کردن بادکنک، تیوب … مصرف نمود.
نشانگر وضعیت کیسه: هر زمان که کیسه جاروبرقی پر شده نیاز به تعویض داشته باشد، این نشانگر شما را آگاه می نماید ، پس نه شما مجبورید مرتب مخزن کیسه را باز کرده ظرفیت آن را کنترل بکنید و نه هیچ کیسه جارو آنقدر پر می شود که کارکرد آن را مختل کرده به موتور فشار وارد نماید .
فیلتر تصفیه کننده هوا: در گاهي جاروبرقی ها حتی چندین فیلتر تصفیه کننده تعبیه شده که ذرات گرد و غبار را به خود جذب کرده و از بازگشت دوباره آن ها به هوا پیشگیری می نماید . این قابلیت به مخصوص برای افرادی که عاری بودن محیط از باکتری ها و میکروب ها برای شان ارزش خیلی ی دارد، خانواده هایی که فرزند کوچک دارند افراد مبتلا به آلرژی، آسم وبقیه حساسیت ها و بیماری های تنفسی خیلی مفید است. به عنوان مثال یکی از فیلترهای جدید فیلتر ۴ لایه هپا (HEPA) است که تا ۹/۹۹% گرد و غبار و آلودگی هوا را در وقت جارو کردن کاهش داده هوای خروجی از جاروبرقی را تصفیه می نماید.
تکنولوژی نانوسیلور: در فیلتر برخي از جاروبرقی ها از فن آوری پودر نقره (Nano silver) استفاده شده است. استفاده از پودر نقره باعث پیشگیری از ایجاد بوی بد، پیشگیری از بیشتر شدن باکتری ها و همچنین مانع ظهور آلرژی در وقت مصرف می شود.

جاروبرقی های تمام اتوماتیک : این جاروها که باطری قابل شارژ هم دارند، با اسکن کردن، نقشه محیط را به حافظه سپرده و به صورت اتوماتیک حرکت کرده ، تمام جا را پاک می کنند. دوربین ها و سنسورهایی که در این جاروبرقی ها تعبیه شده کمک می کنند دستگاه با موانع برخورد نکند. زمانی که شارژ جارو تمام شود، دستگاه به صورت اتوماتیک به محل شارژ بازگشته و بعد از اینکه دوباره شارژ شد، به همان محل قبلی برگشته کار را ادامه می دهد.

جاروبرقی تعقیب کننده: بدنه اصلی این جاروها که محل یاب و چرخ های هوشمند اتوماتیک دارند، موقع استفاده، کاربر را دنبال می نماید . این ویژگی باعث می شود دیگر برای حرکت دادن جاروبرقی به محل های مختلف، خم نشده و یا لوله آن را نکشید.
فیلتر cyclone: این فیلتر قابلیت جدا کردن گرد و غبار از اجسام بزرگ را دارا است. یکی از ویژگی ها ی این فیلترها امکان تحلیل آسان خاکروبه جهت جدا کردن اجسام ارزشمند است.
تکنولوژی گردش هوای امگا: این تکنولوژی که از طرف کمپانی سامسونگ ارائه شده است، با ایجاد مسیر امگا شکل گردش هوا، ولوم جاروبرقی را به db 74 رسانده است. فن آوری امگا باعث می شود دستگاه در مقایسه بابقیه جاروبرقی ها ۱۰ مساوی ولوم کمتری ایجاد نماید.
تکنولوژی multi chamber: طراحی منحصر به شخص چند مخزنه، با ایجاد گردباد، ورود ذرات به درون فیلتر را مسدود کرده که باعث دوام بیشتر فیلتر موتور جاروبرقی می شود. این سیـستم با ایجاد گردباد های کوچک در مخازن، چندین بار گرد و غبار را تصفیه می نماید . از عبارت خصوصیات ی این تکنولوژی می توان به پیشگیری از مسدود شدن فیلتر پشت موتور، قدرت موتور بیشتر پایدارتر، هوای پاکیزه تر تخلیه آسان تر اشاره کرد.
ویژگی air safe: جریان هوای خروجی از جاروبرقی با همکاری مشترک موتور، فیلترها عایق بندی کنترل می شود و از آنجاییکه محفظه موتور به طور کامل عایق درزبندی شده است، این فرایند تضمین می نماید حتی ریزترین ذرات از فیلتر به خارج نشت نکند و غبار فقط در جایی که به آن تعلق دارد به مفهوم درون کیسه گرد و غبار جارو بماند.
سیسـتم کنترل جریان هوا (air flow control system): عملکرد تصفیه چند وهله ای تضمین می نماید که هوای خروجی از جاروبرقی تا ۹۹۷/۹۹ درصد عاری از ذرات کوچک میکروسکوپی باشد.
فن آوری کمپرسور (compressor technology): موتور کمپرسور با وجود برخورداری از قدرت بالا، بسیار زیاد کم مصرف است. این فناوری با بهره مندی از موتور استاندارد پر قابلیت عملکرد عالی در مقایسه با مـدل های مشابه ۳۰ درصد برق کمتری استفاده می نماید .

حوه کار با جاروبرقی

نوعی از جاروبرقی را گزینش بکنید که طول دسته آن قابل تنظیم باشد مجبور نشوید وقت کار با آن مرتب خم شده و به کمر آسیب وارد بکنید .
جاروبرقی را در نوبت به طور مستمر مورد مصرف قرار نداده و در فواصل مرتب به آن استآسان دهید.
از آنجا که جارو برقی مصرف برق زیاد بالایی دارد، در ساعات اوج مصرف از آن مصرف نکنید. این کار به اضافه صرفه جویی در مصرف برق، از تأثیر نوسانات برق بر جارو آسیب وارد کردن به آن، پیشگیری می نماید .
دقت بکنید جهت کارکرد بهینه دستگاه عدم وارد آمدن فشار به موتور آن، کیسه جارو برقی را در زمان مناسب تعویض کرده فیلتر آن را هم به صورت منظم تمیـز بکنید .
اشیای بزرگ را از مسیر جاروبرقی بردارید. این اشیا با گیر کردن در لوله به موتور دستگاه فشار وارد کرده و به اضافه كم شدن توان جارو، استفاده برق را هم ارتقا می دهند.
در جارو کردن اشیای نوک تیز دقت بکنید . این اشیا می توانند لوله یا کیسه جاروبرقی را پاره کنند.
جارو برقی را با لوله با شدت نکشید. این کار می تواند باعث پاره شدن لوله آن شود.
در نهایت مراقب باشید که جاروبرقی وسیله ای لوکس در معرض دید که در نظر گرفتن ظاهر آن ارزش بسياري داشته باشد نیست. آنچه جهت انتخاب جاروبرقی مناسب می بایست در اولویت قرار دهید کارکرد آن و همين طور دارا بودن خصوصیات یی است که حداکثر پاکی ، راحتی و بهداشت را برای شما به ارمغان آورد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اوسابل جاروبرقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک