نرخ كرايه تاكسي هاي درون و همچنین برون شهري سرپل ذهاب تغييري نكرده می باشد

نرخ كرايه تاكسي هاي درون و همچنین برون شهري سرپل ذهاب تغييري نكرده می باشد

XT82031638 70644899 نرخ كرايه تاكسي هاي درون و همچنین برون شهري سرپل ذهاب تغييري نكرده می باشد

عزيزمراد كرمي روز سه شنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا افزود: تاكنون دستورالعملي مبني بر افزايش نرخ كرايه حمل و همچنین نقل درون و همچنین برون شهري صادر نشده و همچنین با رانندگاني كه نسبت به دريافت وجه اضافي از مسافران اقدام كنند برخورد قانوني مي می شود.
وي با بيان اينكه از ابتداي امسال تاكنون شاهد افزايش خودسرانه نرخ كرايه تاكسي هاي درون و همچنین برون شهري در سرپل ذهاب بوده ايم اظهارداشت: افزايش خودسرانه نرخ كرايه ها باعث تنش و همچنین سوءاستفاده توسط برخي رانندگان نيز شده می باشد.
وي بيان كرد: شهروندان و همچنین روستائيان توابع شهرستان در صورت دیدن هرگونه تخلف و همچنین دريافت كرايه اضافي از سوي رانندگان تاكسي هاي درون و همچنین برون شهري و همچنین همچنين خودروهاي آژانس ها مي توانند مراتب را از طريق تماس با شماره ۴۲۲۲۱۵۱۵ اطلاع دهند تا برابر فانون در كمترين زمان ممكن با متخلفان برخورد قانوني صورت گيرد.
رئيس تاكسيراني سرپل ذهاب نيز در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا گفت: دريافت هرگونه وجه اضافي از مسافران درون و همچنین برون شهري به جز نرخ تصویب شده و مصوب قانون غيرقانوني می باشد.
فريدون فتاحي اضافه كرد: با نظارت و همچنین گشت هاي مستمر در سطح شهرستان از هرگونه افزايش قيمت نرخ كرايه تاكسي هاي درون و همچنین برون شهري سرپل ذهاب جلوگيري مي می شود.
سرپل ذهاب در غرب استان كرمانشاه با بيش از ۸۵ هزار فرد یا شخص جمعيت داراي ۲۳۷ دستگاه تاكسي درون شهري می باشد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

نرخ كرايه تاكسي هاي درون و همچنین برون شهري سرپل ذهاب تغييري نكرده می باشد در تاریخ ۱۲ April 2016 | 5:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *