كرمانشاه از توانمندترين استان هاي ايران در زمينه گردشگري می باشد

كرمانشاه از توانمندترين استان هاي ايران در زمينه گردشگري می باشد

XT82033185 70647627 كرمانشاه از توانمندترين استان هاي ايران در زمينه گردشگري می باشد

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا، فلورين سنگس اشميت (Florian Sengstschmid) روز چهارشنبه در جلسه كارشناسي كميته راهبردي طرح تكاپو كه در سرسراي جلسات استانداري كرمانشاه برگزار شد اظهار كرد: براي دومين بار می باشد كه به كرمانشاه سفر مي كنم و همچنین در اين سفرها متوجه ظرفيت و همچنین استعداد بالاي استان در قسمت و بخش هاي متنوع و گوناگون و مختلف شامل گردشگري شده ام.
وي ادامه داد: كرمانشاه يكي از استان هاي با قابليت در قسمت و بخش گردشگري می باشد كه در صورت توجه بيشتر به اين صنعت مي قدرت بسياري از مشكلات شامل مشكل بيكاري كه ظاهرا در اين استان وضعيت خوبي هم ندارد را رفع كرد.
فلورين همچنين با اشاره به تحقيقات انجام گرفته در خصوص ظرفيت هاي گردشگري در كرمانشاه گفت: در تحقيقات بعمل آمده به اين نتيجه رسيديم كه گردشگري سلامت و همچنین گردشگري درماني را مي قدرت در كرمانشاه و همچنین به منظور رفع مشكل بيكاري اين استان برجسته كنيم.
اين كارشناس صنعت توريسم يادآور شد: توجه به اين دو قسمت و بخش مي تواند باعث اشتغالزايي مستقيم و همچنین غيرمستقيم در كرمانشاه می شود و همچنین وضعيت كسب و همچنین كار را در اين استان رونق ببخشد.
وي گفت: همچنين با وجود جاذبه هاي طبيعي و همچنین تاريخي فراوان و همچنین داشتن صنايع دستي منحصر به فرد در استان كرمانشاه مي قدرت گردشگري سلامت را نيز تقويت كرد تا كرمانشاه نه با استان هاي داخلي بلكه با شهرهاي كشورهاي خارجي قياس می شود.
فلورين همچنين با اشاره به پيش نويس طرح تكاپو كه قرار می باشد عصر امروز تهيه می شود، گفت: در پيش نويس اين طرح به مسائلي مانند فراهم كردن زيرساخت هاي مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، نيازها، بهبود مدل جذب گردشگر، ايجاد يك برند قوي براي حوزه گردشگري درماني و همچنین ايجاد تبليغات محيطي براي جذب مسافر و همچنین گردشگر توجه خواهد شد.
وي در پايان گفت: كرمانشاه در قسمت و بخش جذب گردشگر بخصوص در گردشگري درماني بايد خدماتي به ديگران ارائه كند كه نمونه آن هم ها در ساير استان ها به اشخاص ارائه نشود.
طرح تكاپو قرار می باشد با هدف ايجاد کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل و همچنین سرمايه گذاري در قسمت و بخش صنعت توريسم و همچنین با اولويت جوانان و همچنین بانوان در استان كرمانشاه كه سال شمسی قبل رتبه دوم بيكاري كشور را از آن هم خود كرد، اجرا می شود.
استان كرمانشاه داراي بيش از چهار هزار اثر تاريخي شناسايي شده می باشد كه تاكنون بيش از دو هزار و همچنین ۲۰۰ اثر آن هم ثبت ملي شده می باشد.
كتيبه و همچنین سنگ نگاره هاي داريوش هخامنشي در بيستون تنها اثر جهاني استان كرمانشاه محسوب مي می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

كرمانشاه از توانمندترين استان هاي ايران در زمينه گردشگري می باشد در تاریخ ۱۳ April 2016 | 5:18 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *