خسارت ۲۰ ميليارد ريالي سيلاب به زير ساخت هاي گيلانغرب

خسارت ۲۰ ميليارد ريالي سيلاب به زير ساخت هاي گيلانغرب

كرم محمدي روز پنجشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا افزود: با بررسي هاي گرفته شده توسط كارشناسان راه و همچنین شهرسازي در جريان سيلاب اخير ۶۰ كيلومتر از شانه سازي راه هاي مواصلاتي، ۲ كيلومتر آسفالت و همچنین بستر ۳۰ دهه پل در محورهاي سومار، حيدريه و همچنین گواور از توابع گيلانغرب تخريب و همچنین يا آسيب جدي ديده می باشد.
وي بيان كرد: بارندگي و همچنین وقوع سيلاب همچنين باعث رانش زمين و همچنین ريزش كوه در برخي از منطقه ها و مناطق شد و همچنین به حدود ۳۰ كيلومتر از جاده مسير سومار خسارت وارد كرد.
فرماندار گيلانغرب اظهار داشت: به علت شدت وزش باد و همچنین همچنين وقوع سيلاب دهها تابلوي راهنمايي و همچنین رانندگي و همچنین ديوار حايل برخي از پل ها تخريب شده می باشد.
محمدي اضافه كرد: بااستفاده از هفت دستگاه ماشين آلات سنگين راهداري و همچنین بكارگيري ۳۵ فرد یا شخص نيروي انساني عمليات ساماندهي نقاط آسيب ديده، مسير سيلاب ها و همچنین تثبيت بستر و همچنین كنترل فرسايش زمين آغاز شد و همچنین به سرعت در حال انجام می باشد.
شهرستان گيلانغرب داراي ۵۰۰ كيلومتر راه اصلي و همچنین فرعي می باشد و همچنین با دو هزار و همچنین ۵۸۵ كيلومتر مربع وسعت دومين شهرستان وسيع استان كرمانشاه محسوب مي می شود.
گيلانغرب در غرب استان كرمانشاه بيش از ۷۲ هزار فرد یا شخص جمعيت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۳۰۱۲/۸۰۶۶

82034657 70650117 خسارت 20 ميليارد ريالي سيلاب به زير ساخت هاي گيلانغرب

82034657 70650118 خسارت 20 ميليارد ريالي سيلاب به زير ساخت هاي گيلانغرب

82034657 70650119 خسارت 20 ميليارد ريالي سيلاب به زير ساخت هاي گيلانغرب

خسارت ۲۰ ميليارد ريالي سيلاب به زير ساخت هاي گيلانغرب در تاریخ ۱۴ April 2016 | 5:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *