زمان معرفی میزبان جام جهانی 2026

زمان معرفی میزبان جام جهانی ۲۰۲۶

خبرگزاری تسنیم: جیانی اینفانتینو، ریاست جدید فیفا در گفت‌و همچنین‌گو با شبکه فاکس اسپورت از زمان مشخص شده جهت مشخص کردن میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ خبر داد و همچنین تأکید کرد به هیچ وجه امکان ندارد پروسه انتخاب کشور میزبان دچار فساد می شود.

اینفانتینو گفت: در نظر داریم که فرآیند انتخاب میزبان و همچنین فرایند رایزنی را از هم اکنون آغاز کنیم و همچنین اراده و تصمیم راسخ نهایی احتمالاً سال شمسی ۲۰۲۰ اتخاذ خواهد شد که ۶ سال شمسی قبل از نمایش رقابت‌ها خواهد بود. ما بایستی و حتما اطمینان حاصل کنیم که آن پروسه مطلقاً نفوذناپذیر می باشد و همچنین به همین دلیل در نظر داریم پروسه کاملاً شفاف جهت مشخص کردن تیم میزبان داشته باشیم که البته آن کار کمی زمان‌بر خواهد بود و همچنین به مشورت مستلزم و نیاز دارد. به همین دلیل ما آن پروسه را از هم اکنون آغاز می‌کنیم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم که سه چهار سال شمسی طول خواهد کشید تا اراده و تصمیم راسخ نهایی را بگیریم.

اینفانتینو در ادامه ارتکاب تخلفاتی مانند پول‌شویی و همچنین گریز و فرار از پرداخت مالیات که اخیراً به او نسبت داده شده می باشد را تکذیب کرد و همچنین گفت: پیش از آن هم کاملاً توضیح داده بودم که چنین موضوعی عملاً وجود و همچنین صحت ندارد. من کاملاً آسوده‌خاطر هستم، زیرا و به درستی که حقایق را می‌دانم. من می‌دانم که همه کارهایم را درست انجام داده‌ام. در ابتدا از آنکه چه نقل از‌هایی علیه من نشر یافته شده شده می باشد، ناخوش و غمگین بودم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم خدشه وارد کردن به اعتبار اشخاص به آن شکل شرم‌آور می باشد.

زمان معرفی میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ در تاریخ ۱۴ April 2016 | 12:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “زمان معرفی میزبان جام جهانی ۲۰۲۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک