همايش آموزشي 'مديريت ارتباطات' در كنگاور برگزار شد

همايش آموزشي 'مديريت ارتباطات' در كنگاور برگزار شد

XT82035349 70651249 همايش آموزشي 'مديريت ارتباطات' در كنگاور برگزار شد

به نقل از ايرنا، اين همايش آموزشي با هدف بررسي آينده صنعت فناوري اطلاعات و همچنین ارتباطات جهان و همچنین ايران توسط بهزاد پزشكي كارشناس ارشد ارتباطات برگزار شد.
بهزاد پزشكي در اين همايش اظهار داشت: توسعه و همچنین گسترش دانش ارتباطات، سبب پيشرفت هرچه سريعتر جامعه در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف مي‌می شود كه بايد بيشتر به آن هم پرداخته می شود.
وي با تأكيد بر اينكه امروزه در دنيايي زندگي مي كنيم كه ناگزير به ارتباط و همچنین برخورد با ديگران مي باشيم و همچنین هيچ كس قادر نيست بدون كمك و همچنین ارتباط باديگران حتي نيازهاي معمولي خود را برطرف سازد.
پزشكي؛ ارتباط را كليه فعاليتهاي گفتاري، نوشتاري و همچنین كرداري دانست كه براي انتقال معني يا مفهوم و همچنین يا اثرگذاري و همچنین نفوذ بر ديگران به كار گرفته مي می شود.
در پايان اين همايش شركت كنندگان سوالات خود را در باره ديدگاه هاي تغيير و همچنین سناريوهاي ارتباطات در ميان گذاشتند و همچنین در مورد موضوعات مديريت تصميم گيري، ريسك و همچنین مخاطرات، هيجانات و همچنین احساسات و همچنین اختلافات در خانواده با موضوع ارتباطات دروني و همچنین بيروني خانواده، تعريف نقش ها در خانواده، سبك خريد و همچنین رفتار اقتصادي در خانواده بحث و همچنین گفت و همچنین گو شد.
شهرستان كنگاور با ۸۵ هزار فرد یا شخص جمعيت در ۹۴ كيلومتري شرق كرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷٫۸۰۶۶

همايش آموزشي 'مديريت ارتباطات' در كنگاور برگزار شد در تاریخ ۱۵ April 2016 | 3:11 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *