استقلال، عزت و همچنین امنيت امروز ما مرهون رهبري معظم انقلاب می باشد

استقلال، عزت و همچنین امنيت امروز ما مرهون رهبري معظم انقلاب می باشد

XT82036257 70652963 استقلال، عزت و همچنین امنيت امروز ما مرهون رهبري معظم انقلاب می باشد

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا، سرهنگ ايرج شاكري روز جمعه درجمع نمازگزاران كنگاوري اظهار داشت: آسايش، امنيت و همچنین آرامش امروز كشور را مرهون شهدايي هستيم كه با نثار خون و همچنین جان شيرينشان و همچنین ايستادگي در دفاع از كشور عزت و همچنین افتخار را براي ما به يادگار گذاشتند.
وي اظهار داشت: در آغاز پيروزي انقلاب با دسيسه دشمنان، بين ارتش و همچنین نيروهاي انقلاب شكاف زيادي ايجاد شد و همچنین ارتش در آستانه انحلال قرار گرفت.
وي با بيان اينكه امام و پیشوا راحل (ره) با تصميم سرنوشت ساز خويش ارتش را به اقيانوس بي كران ملت پيوند داد، گفت: نيروي زميني ارتش نيز در سال شمسی هاي قبل از جنگ، در دوران جنگ تحميلي و همچنین بعد از آن هم با حماسه آفريني هاي خود پاسخ اين اعتماد را به خوبي داده می باشد.
سرهنگ شاكري اضافه كرد: استكبار جهاني كه از طرح انحلال ارتش نااميد شد به تقويت گروهك هاي ضد انقلاب پرداخت كه دراين زمان نيروي زميني ارتش به عنوان نخستن نيروي سازماندهي شده نظامي به مقابله با منافقين و همچنین ضد انقلاب پرداخت.
وي با گراميداشت شهيداني زیرا و به درستی که قرني، فلاحي و همچنین صياد شيرازي، تصريح كرد: بعد از نااميدي دشمن از حربه ايجاد نا امني در برخي منطقه ها و مناطق مرزي، آنان جنگ تحميلي را عليه انقلاب نوپاي اسلامي براه انداختند كه در اين جنگ نيز نخستين ضربات را نيروي زميني ارتش و همچنین هوانيروز آن هم به دشمنان وارد كرد.
فرمانده تیم ۴۰۴ فاوا ارتش استان كرمانشاه در پايان تاكيد كرد: امروز توانمندي نيروهاي مسلح ايران اسلامي به مقدار و اندازه اي می باشد كه هيچگاه غافلگير نخواهد شد و همچنین در صورتی که دشمن بخواهد خيال خام خود را عملي كند با چنان پاسخي از سوي نظام جمهوري اسلامي و همچنین نيروهاي مسلح آن هم مواجه خواهد شد كه از كرده خويش پشيمان می شود.
نامگذاري ۲۹ فروردين هرسال به نام روز ارتش از ابتكارات امام و پیشوا خميني (ره) بود.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

استقلال، عزت و همچنین امنيت امروز ما مرهون رهبري معظم انقلاب می باشد در تاریخ ۱۶ April 2016 | 12:21 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “استقلال، عزت و همچنین امنيت امروز ما مرهون رهبري معظم انقلاب می باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک