معرفی آنتی ویروس نود ۳۲

در کشور ما ایران قانونی به اسم کپی رایت (Copyright) وجود ندار
ESET NOD32 Antivirus v7 280x280 500x500 معرفی آنتی ویروس نود 32
خرید اکانت نود ۳۲

خرید آنتی ویروس نود ۳۲,خرید آنتی ویروس nod32,خرید اکانت نود ۳۲,antikadeh

د لذا استفاده از محصولات نرم افزار ی کرک شده قفل شکسته مانعی ندارد ولی با وجود این شرایط، بسياري از کمپانی ها فرد ان پیشرفته و یا حتی آماتور از سیستم علت ها و آنتی ویروس های اصلی استفاده می کنند. در این میان، استفاده از آنتی ویروس های مهم خیلی بیشتر ازبقیه نرم افزار ها به چشم می خورد؛ این مورد در شرایطی است که کرک های بسياري برای هرکدام از این کالاها وجود دارد. پس چرا بسیار زیاد ی از افراد از کالاها مهم مصرف می کنند؟
چندین جواب به این سوال وجود دارد که در این جا به چند مورد از آن ها می پردازیم:

۱-در ابتدا بایستی به این مورد توجه داشت که آنتی ویروس محصول امنیتی محسوب می شود امنیت زمانی معنا میابد که پایدار قدرتمند باشد. از آن جا که کرک ها سریـال های غیر اصلی قابل اطمینان نیستند شاید در بازه زمانی آنتی ویروس شما از کار بیافتد در این صورت حتی چنانچه آنتی ویروس شما بسیار زیاد قدرتمند باشد اثر بسزائی در امنیت سیستم شما نخواهد داشت. این برترین فرصت جهت کار بد افزارها و هکرها است .

۲-هکرها معرفت بهتر ی از محیط رایانه رفتار کاربر ان رایانه دارند دقیقا می دانند که چطور باید آن ها را فریب دهند به همین دلیل چون می دانند که فرد ان نیاز به امنیت در محیط سایبر دارند تمرکز را بر روی شکستن قفل محصولات امنیتی از عبارت آنتی ویروس ها می گذارند و وقت ی که کاربر كار به شکستن قفل آنتی ویروس رایانه خود طبق راهکار آن هکر می نماید در واقع احساس می نماید که آنتی ویروس را فعال تهیه و تولید است، بدون آنکه تعرفه ای پرداخت نماید ابه احتمال زیاد لا از این بابت حس غرور هم می نماید ، ولی در واقع کاری کرده که آن هکر بد افزار را توسط خود فرد به راحتی بر روی سیـستم او تعبیه نماید در صورت تمایل از آن سوء استفاده نماید. به همین آسانی او توانسته است کاربر را فریب دهد!

۳-به عنوان سومین مورد بایستی به این مورد تذکر داشت که بعضی از فروشندگان معتبر آنتی ویروس های اصلی (در ایران) یک سرور آنتی ویروس برای راه اندازی می کنند و پس آنتی ویروس هایی که می فروشند را طوری تنظیم می کنند که آپدیت های خود را از سرور فروشنده بگیرند نه از سرور تولید کننده آنتی ویروس. پس علاوه بـر اینکه آن فروشنده سود کلانی از راه کلاهبرداری بدست می آورد آپدیت ها همـواره با یک وقفه زیاد به دست کاربر ان می رسد و چه بسا که این آپدیت ها کارایی مناسب خود را نیز نداشته باشند. این مورد در اکثر مواقع در مورد آنتی ویروس های زیاد دیده شده ی که تحریم شده اند اتفاق افتاده است. پس همـواره بایستی مد نظر داشته باشید که از نمایندگی های معتبر* در ایران خریداری بکنید .

*نماینده معتبر کسی است که در وب وب سایت شرکـت سازنده آنتی ویروس (به عنوان مثال: شرکـت کسپرسکی) به عنوان نماینده نامش ذکر شده باشد.
هم اکنون که متوجه شده اید که براي چه بایستی آنتی ویروس مهم تهیه و تولید بکنید به چند فاکتور مهم جهت مقایسه آنتی ویروس ها می پردازیم:

ابتدا مد نظر داشته باشید که ما در شرایط تحریم به سر می بریم و زیاد ی از شرکت های تولید کننده آنتی ویروس هیچ نمایندگی ای برای کالاها خود در ایران نمی پذیرند (مثال : کمپانی eset تولیدکننده ناد۳۲) و حتی چنانچه کسی خوب به تولید و ساخت لایسنس آن محصول شود آن را غیر قانونی شناخته غیر فعال می سازد اما راهکارهایی جهت این مورد وجود دارد که به یکی از آن ها درباره بالا اشاره کردیم که چندان هم عاقلانه نیست. پس این با اهمیت پیش می آید که تحت هر شرایطی از محصولات مهم دارای نمایندگی در ایران استفاده نماییم. همچنین سازمان هایی در نقاط مختلف جهان وجود دارند که از راههای مختلف به مقایسه آنتی ویروس ها می پردازند که از مشهور ترین آن ها می توان به AV-Comparatives.org ، Virus Bulletin ، AV-Test ، OPSWAT و… اشاره کرد. گزارش های این سازمان ها کاملا معتبر بوده و مورد تایید کلیه تولید کنندگان آنتی ویروس است .
مقایسه بین آنتی ویروسهای کرک شده و ورژن مهم

بدانید که اگر آنتی ویروس را دانـلود بکنید (بصورت رسمی از وب سایت های سازندگان آنتی ویروس) ً این پروگرام ها بصورت نسخه های Trial هستند نه Demo به مفهوم تمام امکانات یک آنتی ویروس رجیستر شده را دارند بجز محدودیت زمانی (مثلاً اجازه می دهند بین ۲۰ تا ۳۰ روز بصورت رایگان آپدیت شوند ) بعد از این مدت شما دیگر قادر به مصرف از امکانات برنامـه نمی باشید . از عبارت مهمترین ویژگی که تمام آنتی ویروسها آن را از کار می اندازند امکان ظهور رسانی لیست ویروسها گارد یا جستجوی آنلاین ویروسها است و جهت ادامه مصرف از یک آنتی ویروس شما نیاز دارید که آن را رجیستر لایسنس آن را خریداری بکنید .
چرا شرکت های امنیتی سازنده آنتی ویروسها مجوز آپدیت نرم افزار های کرک شده را می دهند؟

شاید شما فکر بکنید که براحتی و با دانـلود فایلهای کرک توانسته باشید این شرکـت های بزرگ را گول زده باشید و این شرکت ها که کارشان امنیت است نتوانسته اند مساله کرک را حل کرده باشند ! چنانچه این چنین فکر می بکنید کاملاً در غلط ید! تمام کمپانی ها به راحتی می توانند بفهمند که چه افرادی و با چه IP ی از چه کشوری و از چه نسخه ی با چه شماره داستانی ی به سرور آنها وصل شده و كار به آپدیت آنتی ویروس خود می کنند. بنابرین شرکت های بزرگی همچون بیت دیفندر کسپراسکی نود ۳۲ ، مک آفی غیره به راحتی می توانند مانع آپدیت پروگرام های کرک شده شوند. حتمـا ً می پرسید اگر این شرکـت ها می توانند چرا مانع کپی غیر قانونی نرم افزار هایشان نمی شوند ؟
دلایل متعددی برای این کار وجود دارد :
. از نظری تجاری متخصصین کمپانی های آنتی ویروسی معتقد هستند که برای اینکه بتوانند بر سر زبانها بیفتند و افرادی که توانایی خریدن را ندارند یا نیازی ندارند بتوانند از این آنتی ویروسها استفاده کنند. در واقع این کمپانی ها اجازه مصرف %۲۰ بصورت غیرقانونی را جهت اهداف تجاری و تبلیغاتی می دهند.
. افرادی که از برنامـه های کرک شده استفاده می کنند به احتمال زیاد ً احتیاجی به ساپورت پشتیبانی ندارند و اطلاعات روی سیـستم شان آنقدر جهت شان با اهمیت نیست که در صورت ویروسی شدن یا مورد حمله قرارگرفتن (اطلاعات خصوصی) ، چیزی را از دست نمی دهند و می توانند با یکبار فرصت و نصب دوباره سیستم علت شان (مثل ویندوز) دوباره تمام چیز را از اول شروع کنند.
بنابرین مجموعه های امنیتی از آپدیت برنامـه های کرک شده مطلع هستند .
فرق بین آنتی ویروسهای Crack شده و مهم چیست؟

آپدیت برنامـه های کرک شده از سرور اصلی آپدیت صورت نمی گیرد بلکه از سرور ویژه آپدیت پروگرام های کرک شده انجام می گیرد.
بعلت وجود کرکهای مختلف که بدست افراد خرابکار بوجود می آید امکان دزدی کپی اطلاعات شخصی رایانه شما مثل پسوردها اطلاعات پست الکترونیکی ها و اطلاعات بانکی و فایلهای شخصی غیره و همچنین ایجاد خرابکاری در رایانه شما وجود دارد. در واقع در ۹۹ درصد مواقع خود این کرک ها حاوی نرم افزار های مخرب جاسوسی هستند .کرکر ها که عاشق چشم و ابروی شما نیستند !
سرورهای شرکت های آنتی ویروس ابتدا اقدام به آپدیت نرم افزار های اصلی یا Genuine یا لایسنس دار می کنند و برنامـه های کرک شده با سرعت بسیار زیاد پایین و فقط لیست برخي از ویروسها را ظهور می کنند اما آنهم از سرورهای ویژه پروگرام های کرک.
ساپورت ها و پشتیبانی امروزه در تمام محصولات حرف اول را می زند.به ویژه ً در یک آنتی ویروس که هـر روز تعداد بیشماری برنامـه های مخرب بوجود می آیند امکان شناختن ویروس یا مخربها وجود دارد زیاد خیلی مهم است. یکی از مهمترین ویژگی ها ی پروگرام های اریجینال امکان مصرف از خدمات پشتیبانی است.

چطور آنتی ویروس بهتر انتخاب کنیم ؟

احتمال دارد یکی از مهمترین برترین راه پیشگیری از ویروسی و هک شدن رایانه در اینترنت ، داشتن یک آنتی ویروس قوی به روز باشد. با تذکر به پیشرفت روز به روز علم رایانه و دانش اینترنت، تعداد آنتی ویروسها رو به افزایش است . ولی آیا هر آنتی ویروسی قابلیت شناسایی ویروسها تروجانهای را دارد؟ خیر. اکثرا ً آنتی ویروس ها به طوری تقسیم و طبقه بندی میشوند که هر پروگرام ی که بتواند ویروسهای بیشتر و جدید تری را شناسایی نماید، در رتبه بالاتری قرار دارد.
اولین گام: تعریفی از ویروس

ویروس به برنامـه ها تکه های اطلاعاتی گفته می شوند که توسط افراد باهوش با تجربه نوشته می شود با دو هدف تخریب یا جاسوسی در سطح شبکه رایانه های شخصی توزیع می شود.
چگونگی پخش ویروس

در اصل، پخش ویروس به دو صورت جهنده راکد است. پخش جهنده بدین صورت است که ویروس با بهره گیری از ابراز انتقال اعم از سی دی، فلاپی دیسک، کول دیسک و … خودبخود توزیع می شود. ویروس های راکد ویروسهایی هستند که در اصل می بایست ورژن ای از آن در سیسـتم کپی شود وگرنه جابجا نمی شود. چگونگی ویروسها در این خصوص باتوجه به طراحی آن ویروس است.
عملکرد ویروسها

تخریبی: در ابتدا با همین هدف ویروسها نوشته توزیع می شد که به کل یا سری ی از اطلاعات آسیب جزئی یا جدی برساند در موارد ی نادر، کل اطلاعات را از بین ببرد. فرض بکنید یک فرد ناآرام ویروسی را در شبکه پلیس شهر پخش می نماید تا کلیه پرونده ها را نابود سازد. هدف وی از این کار، تخریب اطلاعات است ولی جهت چه تخریب ، از خودش سئوال بکنید !
جاسوسی: به مرور این نوع ویروسها شیوع پیدا نمود که به شبکه ها اطلاعات ارزشمند یا غیر ارزشمند دسترسی پیدا نمایند. همان فرد مثال ما به شبکه بانک شهر ویروس ارسال می نماید . این بار می خواهد که اطلاعات حسابها بانکی را دریافت کرده بعد آن را به نوع اول تخریب و دستکاری نماید !
کسب و کار: کشور لهستان بالاترین رقم درآمد از ویروس نویسی را داراست. آسان است فردی ویروسی را آماده می نماید ، کمی در شبکه ها توزیع می نماید به کمپانی های دیگر جهت جاسوسی یا خراب کردن شرکـت رقیب می فروشد. اما در برخي موارد ویروس نویس به صورت مستقیم با قربانی معلت ه می نماید . مثلاً “جان” شبکه ناسا را هدف قرار می دهد با مقامات ذیربط ارتباط می گیرد که راه حل رفع آن را در ازا مبلغی به آنها بفروشد . اما در بعضی از کشورهای جهان ، نگارش ویروس پخش و هرگونه دخالت در پدید آمدن آن جرم محسوب می شود.

هدف اصلی چیست؟

نمی توان هدف معین ی را تدوین نمود. در اصل در نگاه نویسنده ویروس، شاید دو علت تخریبی جاسوسی با اهمیت زیاد باشد ولی در موارد ی هم درآمدزایی در اولویت است. در مجموع بعد از طراح ویروس، بیشتر کاربر ان بدون هدف بدون آنکه آگاه باشند، ویروس را منتشر می کنند.
ویروسهای ایرانی

ویروسهای ایرانی به جر چند ویروس، معروف معروف نشدند کمتر مورد توجه قرار گرفتند به خصوص ویروسهای که کل اطلاعات را نابود می نمودند و مورد تنفر قرار گرفتند. در دهه قدیم ، اخبار انتشار ویروسهای ایرانی شنیده می شد ولی اینک متخصصین آی تی بیشتر به سمت هک سایتها تمایل نشان می دهند.
نسل نو ویروسها

اگر اخبار آی تی را دنبال بکنید ، هر هفته تعدادی ویروس جدید انتشار و منتطقه ای را آلوده می سازند. گاهي از کاربر ان عبارت های تروجان اسب تراوا کرمها را ویروس می دانند ولی این دوست ها ! برنامـه های جاسوسی اینترنتی بوده گرچه از نوادگان ویروس می باشند ولی نمی توان در تعاریف ویروس آنها را ذکر نمود.
راه حل مواجهه با ویروسها

آسان است. آنتی ویروس ها و برنامـه های امنتیتی شبکه! اما چنانچه شما رایانه شخصی دارید، نصب آنتی ویروس در نهایت دیوار آتش کافی است. دیوار آتش ( فایروال ) پروگرام امنیتی است که از نفوذ انواع نرم افزار های مزاحم پیشگیری می نماید. اما از ویندوز xp به بعد یک دیوار آتش خفیف ! در سیسـتم علت موجود است.
نکات با اهمیت در گزینش آنتی ویروس ها

همیشه جهت گزینش آنتی ویروس برای خود سعی بکنید نکاتی را مد نظر قرار دهید :

آنتی ویروسی مشهور و مطمئن گزینش نمایید.
حتمـا ً نسخه اصلی آن را خریداری نمایید که در درون کشور دارای پشتیبانی باشد.
آنتی ویروسی را گزینش بکنید که بروزرسانی آن بدون مساله انجام شود ( گاهي از شرکت ها به علت تحریم مجوز بروزرسانی مستقیم را به فرد های ایرانی نمی دهند )
سعی بکنید تا آنجا که امکان دارد نسخه ای را تهیه و تولید بکنید که دارای دیوار آتش ( فایروال ) هم باشد.

نکات ایمنی در کار با ویروس کشها

خرید یک آنتی ویروس و نصب آن به معنای دستیابی به امنیت دائمی نیست . در استفاده از این نرم افزار ها همیشه به نکات زیر مد نظر داشته باشید :

سعی بکنید روزانه یا حداقل هر هفته آنتی ویروس را ظهور رسانی بکنید .
هر هفته کل درایو ها به ویژه درایو ویندوز را اسکن نمایید.
اجازه کانکت شدن هر برنامـه اجرایی که بوسیله فایروال شناسایی می شود را ندهید. تنها برنامـه های مورد نیاز مثل مسنجر ها را مجاز معین بکنید .

هم اکنون که شما آنتی ویروس مناسب جهت رایانه گزینش کرده اید و آن را به روز رسانی کرده بقیه کارهای جزئی را انجام داده اید، می توان گفت تا میزان بسیار زیاد بسیار زیاد ی از هک و ویروسی شدن رایانه تان پیشگیری کرده اید.
براي چه بر ظهور رسانی تأکید داریم ؟

خیلی آسان است: در هفته نزدیک به ۲۰۰ ویروس منتشر می شود که آنتی ویروس ها جهت شناسایی آنها نیاز به بروزرسانی دارند. از طرف دیگر بعضی از ویروس ها در تاریخ خاصی فعال می شوند که جهت شناسایی آنها می بایست سیسـتم را هر هفته یکبار اسکن کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *