7 مدل لباس عروس کاملا تک و منحصر به فرد

201404 7 مدل لباس عروس کاملا تک و منحصر به فرد

لباس عروس
در حدود ۱۰ سال پیش که من همسرداری کردم، برای پیدا کردن لبـاس عروسم چیزهای مورد نیاز آن خیلی جستجو کردم کار زیاد سختی را تحمل کردم .می خواستم تمام چیز تک منحصر به فرد باشد .چنانچه امروز به دنبال یک دست لباس عروس قشنگ و کاملا جذاب می باشید می توانید از راهنمای ی های زیر که در ۷ گروه است استفاده کرده و از این جزئیاتی که مرتبط با یک لبـاس عروس زیبا است بهره ببریم. روشی که ممکن است امکان آن در دهه های قدیم وجود نداشته است . می توانید زیبا ترین سبک ها مد ها را ببینید و به راحتی آنها را به صورت آنلاین خریداری کرده آنچه را که می خواهید رفیق دارید را بدون زحمت زیاد بدست آورده و لذت ببرید.

لباس کارشده
این لباس عروس مطمئنا مورد پسند بسياري خواهد بود چرا که پوشیدن آن بر تن هر فردی قشنگ خواهد بود و بایستی گفت به تمام می آید و زیبا یی اندام و چهره را چند مساوی می نماید .این مد لباس عروس در لس آنجلس (نیویورک ) طرفداران بسیار زیاد ی دارد و زیاد مورد استقبال است .

ساده شیک
این مـدل لباس ما را به یاد عروسی دوم آدری هپبورن می اندازد . لباس عروسی که خیلی ساده و قشنگ و در عین حال شیک است باید گفت هیچ گاه از مد خارج نمی شود .

بلوز و شلوارعروس
جهت افرادی که می خواهند لبـاس عروس کاملا مفرق منحصر به شخص داشته باشند یک بلوز شلوار ساده و شیک را توصیه می کنیم .هیچ کس با این ست لباس مخالفت نخواهد کرد و تمام آن را می پسندند .

لباس کار شده با الماس
این مد لباس عروس را به راحتی می توانید در فروشگاه های ویژه لبـاس عروس ببینید و مدل های زیبا یی که در این سبک است را به راحتی می توانید یافت بکنید در نهایت یکی از این مدل ها را بپسندید . مدل ی که روی آن کارشده با انواع الماس های زیبا بوده و آن را زیاد جذاب کرده است.

عروس مایل به صورتی
گوئن استفانی برای عروسی اش لبـاس عروس مایل به صورتی به تن کرده بود. چنانچه می خواهید در مراسم عروسی تان کاملا منحصر به شخص باشید می توانید از طراحی زیبا ی زیر بهره ببرید.

لباس طرفه
لبـاس ی که روی شانه آن یک طرفه است و اما مفرق با مـدل ی شبیه به آن است که چند سال پیش مد بوده است شبیه به لباس ی است که آناکندریک و پنلوپه کروزهر دو در مراسم اسکار به تن داشتند .با این حال مدل این لباس بازهم زیبا تر و مفرق تر است .

توری های رفیق داشتنی
این لبـاس توری ظریف به اندازه کافی می تواند برای یک عروسی لبـاس عروس زیبا باشد شخصیت شما را آنچنان نشان دهد که تمام را بهت زده نماید . لباس ی که مطمئنا کس دیگری شبیه به آن را نداشته نخواهد پوشید چرا که تصور اینکه عروس در مراسم عروسی اش یک چنین لبـاس ی بپوشد دور از ذهن است . در نهایت با این اطمینان دارید که آنچه را که بایستی و درخور شما بوده است را به تن دارید

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۷ مدل لباس عروس کاملا تک و منحصر به فرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک