توصیه هایی مربوط به لوله کشی ساختمان و سرویس ها

می دانید که بیشتر خرابی های ساختمان از سیستم لوله کشی است ؟ چراکه سنگ آجر و گچ و سرامیک … کمتر در معرض آسیب قرار می گیرند .
photo 2016 04 15 17 14 37 توصیه هایی مربوط به لوله کشی ساختمان و سرویس ها
لوله بازکنی

لوله بازکنی,لوله بازکنی تهران,لوله بازکنی در تهران,لوله بازکنی شمال تهران,تخلیه چاه تهران

لذا پیشنهاد می شود درمورد این امر مهم هرگز کوتاهی نکنید و سعی بکنید همـواره برترین نوع لوازم مصرفی را اتخاب نمایید تا خیالتان تا سالها آسان باشد ، همچنین پیمانکاری که گزینش می بکنید می بایست از نظر تجربه توانایی های فنی اطلاعات آبرخي های ضروری را داشته باشد تا هم در حسن انجام کار هم در پیشنهاد ها پیشنهاد ها بتواند بهتریـن کمک را به شما داشته باشد .

آیا می دانید اگر موتورخانه شما تمیـز باشد ، نیازی به سرویس مشعل .. ندارید .
سعی بکنید کف و دیوراهای موتورخانه ساختمان شما کاشی و سرامیک شده باشد و از موتورخانه به عنوان انباری مصرف نشود ، هرهفته کف موتورخانه شستشو شود تا مشعل گرد غبارهای موجود را به جذب نکند .
سعی بکنید پمپ ها را هفته ای یکبار بخصوص در ایام زمستان که موتورخانه همیشه روشن است روغنکاری نمایید تا از عمر مفید بازدهی واقعی آن بهر ببرید .
پیشنهاد می شود منبع دو جداره یا کوئل دار را عایق بندی نمایید تا مصرف انرژی شما بیش از میزان نباشد .
جهت اینکه در فصل زمستان منبع انبساط شما که روی پشت بام قرار می گیرد ، بهتر است از جنس آلومینیوم در نظر گرفته شود تا از پوسیدگی سوراخ شدن ایمن باشد .

درباره سرویس های بهداشتی که توالت های فرنگی می باشند ، توصیه می شود وسایل داخـل توالت فرنگی را چک نمایید چرا در گاهي از موارد در صورت بی توجه ی به درست کار کردن لوازم یا آب بندی نکردن توالت فرنگی ، شاید باعث به هدر رفتن آب مصرفی شما گردد و همين طور پیشنهاد می گردد جهت تعویض وسایل داخلی از به احتمال زیاد ت استاندارد و با کیفیت مصرف نمایید .

لازم به ذکر است اگر تصور می بکنید در سرویس نیازی به بوگیر نیست توالت فرنگی کار بوگیری را انجام می دهد ، در غلط هستید سرویس شما نیاز به بوگیر دارد .

چنانچه منبع کوئل دارید به شما پیشنهاد می شود حداقل ۲ الی ۳ سال یکبار آن را جرم گیری نمایید. در صورتی که آب مصرفی گرم پاسخگو نبود با مواد شوینده ویژه جرم گیری صورت خواهد پذیرفت.

در صورتی که منبع دو جداره سوراخ گردد میتوان پی به خراب بودن آن برد که با جوشکاری محل مورد نظر اشکال رفع خواهد شد.

منبع دوجداره اکثرا در ساختمان هایی که تعداد خانوارهای آن کم است استفاده می شود منبع کوئل دار نیز در ساختمان های با خانوار زیاد –مثل مجتمع ها- مورد استفاده قرار میگیرد.

آب مصرفی هم یکی از مهم ترین موارد ی است که باید مرغوبترین شیر کار گذاشته شودتا سلامت ی مشتریان تضمین شود.

امروزه محصولات بعضی کارخانه ها به دلیل مصرف نکردن از مواد اولیه مناسب از مرغوبیت لازم برخوردار نیستند و باعث بو دار شدن آب شرب می شود.

همين طور به شما پیشنهاد می کنیم که شیر های آب را به تصفیه کننده های موجود مجهز نمایید جهت چه که آب شرب آنچنان که باید و ممکن است تصفیه شده نیست . اگر دقت کرده باشید متوجه میشوید که بعد از مدتی فشار آب پایین می آید که با پاک کردن دستگاه تصویه این مساله نیز بر طرف می شود.

به شما توصیه اکید می کنیم که برای لوله های شوفاژ به احتمال زیاد از لوله های پلاستیکی استفاده نمایید جهت چه که به دلیل فشار بالای آب گرمای خیلی احتمالا لوله ی آهنی دچار خوردگی و زنگ زدگی شوند.

توصیه می شود که شیر رادیاتورهای فولادی را از نوع درجه بندی که روی آن تعبیه شده استفاده بکنید که در مواقعی که هوای اتاق سرد یا گرم می شود از روی آن تنظیم بکنید .

نکته بعدی اینکه بایستی جهت رادیاتور هایی که پره های زیاد دارند سنگین تر هستند (وزن زیاد رادیاتور آب داخـل آن) از بست های رادیاتور به فاصله ی کمتری تعداد بیشتری استفاده شود.

به شما توصیه می کنیم که حتمـا جلوی درب ورودی از شیرهای رفت برگشت مجزا و مختص مصرف بکنید .

حتمـا در منازل خود شیر مهم سرد گرم مجزا داشته باشید چرا که در مواقعی که به مدت زیاد که خانه را ترک می بکنید احتمال دارد به دلیل نشت آب روی پریز های برق زدن اولین کلید دچار آتش سوزی و خسارات جبران ناپذیری شوید . یا در موارد ی نیز باعث ریختن سقف طبقه ی زیرین می شود باز هم اصرار می کنیم که هرگز نپرهزینه تعرفه های ناشی از آن نباشید و این کار را یکبار جهت همـواره انجام دهید.

در موارد ی پرسش می شود که آیا می توان توالت ایرانی را به فرنگی تبدیل کرد بدون اینکه به عایق بندی کف آن لطمه وارد شود؟ می بایست بگوییم بله شما می توانید بدون اینکه آسیب جدی به به عایق کف شما وارد شود این کار را انجام دهید به شرط این که فاصله ی استاندارد توالت از بغل ها از پشت رعایت شود.

چنانچه منبع توالت فرنگی شما به راحتی سریع پر نمی شود می بایست صافی که در جلو ورودی آب به داخـل است را تمییز نمایید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “توصیه هایی مربوط به لوله کشی ساختمان و سرویس ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک