جنجال برای پخش کنسرت تحریک آمیز جنیفر لوپز از تلویزیون

jenifer جنجال برای پخش کنسرت تحریک آمیز جنیفر لوپز از تلویزیون

jennifer lopez

اعتراضات زیادی به پخش تلویزیونی کنسرت جنیفرلوپز شد تا جایی که نخست وزیر مراکش، دستور داده که درباره پخش کنسرت جنجال‌ برانگیز جنیفر لوپز از تلویزیون همه ی این کشور تحقیق شود.

دو هفته پیش جنیفرلوپز، خواننده بازیگر آمریکایی، جهت برگزاری یک کنسرت در قالب جشنواره‌ی موسیقی موازین به کشور مراکش رفت در آنجا كار به برگزاری کنسرت کرد.

تلویزیون مراکش هم کنسرت جنیفرلوپز را با ۱۰ دقیقه تاخیر روی آنتن برد اما این اجرا به خصوص پخش تلویزیونی آن باعث اعتراضات زیادی در مراکش شد؛ تا جایی که عبدالله بن‌کیران، نخست وزیر مراکش، دستور داده که درمورد پخش کنسرت جنجال‌ برانگیز جنیفر لوپز از تلویزیون همه ی این کشور تحقیق شود.

وی این کنسرت را حاوی صحنه‌های شرم‌آور توصیف کرد پخش تلویزیونی آن را به شدت سهل‌انگارانه خواند.

بن‌کیران اضافه کرد که پخش صحنه‌های تحریک آمیز ناقض قانون رادیو-تلویزیون در مراکش است.

رسانه‌های مکانی مراکش از حالت‌های تحریک‌آمیز و پوشش نیمه عریان جنیفر لوپز در این اجرا انتقاد کردند و چند چهره‌ برجسته حزب حاکم عدالت گسترش گفتند که برگزاری این کنسرت نقض عفت عمومی بوده است.

این جنجال‌ها در مراکش دیروز به اوج خود رسید و بن کیران، نخست وزیر این کشور، طی نامـه ‌ای به مقام عالی ارتباطات رادیو-تلویزیونی خواهان كار قانونی علیه افرادی شد که مسئول پخش این پروگرام بوده‌اند.

حتی روزنامـه ‌های مراکش به طور جدی خواستار استعفای مصطفی خلفی، وزیر ارتباطات شده‌اند اما او تا حالا این درخواست را رد کرده ‌ است.

اعتراضات مقامات حزب عدالت توسعه‌ مراکش به این کنسرت همچنان ادامه دارد و در روزهای آینده بایستی منتظر واکنش وزیر ارتباطات این کشور باشیم.

مصطفی خلفی تهم اکنون نسبت به اعتراضات منتقدان مراکشی نسبت به چیزی که آن‌ها با عنوان صحنه‌های شرم‌آور توصیفش کرده ‌اند، حتی عذرخواهی هم نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *