از اعزام ورزشكاران به مسابقات انتخابي المپيك و همچنین آسيايي تا دعوت به اردوي تيم هاي ملي

از اعزام ورزشكاران به مسابقات انتخابي المپيك و همچنین آسيايي تا دعوت به اردوي تيم هاي ملي

XT82045215 70669566 از اعزام ورزشكاران به مسابقات انتخابي المپيك و همچنین آسيايي تا دعوت به اردوي تيم هاي ملي

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا، اولين خبر ورزشي كرمانشاه در هفته جاري كه مي قدرت به آن هم اشاره كرد تشريح اقدامات گرفته شده در حوزه ورزش استان توسط مجتبي جوهري مديركل ورزش و همچنین جوانان استان طي دو سال شمسی اخير بود كه وي اعلام كرد: يكي از موفقيت هايي كه ورزشكاران ما بدست آوردند كسب بيش از ۲ هزار مدال رنگارنگ در مسابقات متنوع و گوناگون و مختلف بين المللي، جهاني و همچنین آسيايي بود.
وي ادامه داد: برگزاري ۵۰ مجمع عمومي و همچنین انتخاباتي هيات هاي ورزشي، ميزباني ۶ رويداد مهم بين المللي، آسيايي و همچنین جهاني، ميزباني ۵۰ رويداد ورزشي كشوري و همچنین منطقه اي، برگزاري بيش از ۸۰۰ دوره آموزشي – ورزشي، ارتقاء و همچنین بازآموزي، ساماندهي بيش از سه هزار و همچنین ۸۰۰ مربي و همچنین ۲ هزار و همچنین ۳۴۶ داور و همچنین افتتاح و همچنین بهره برداري از پايگاه ورزش قهرماني و همچنین استعداديابي استان از ديگر اقدامات مهم گرفته شده طي ۲ سال شمسی اخير در حوزه ورزش قهرماني بوده می باشد.
جوهري همچنين در خصوص ورزش بانوان نيز گفت: در اين دو سال شمسی بيش از ۶۰۰ فرد یا شخص از بانوان ورزشكار استان به اردوي تيم هاي متنوع و گوناگون و مختلف ملي دعوت شده و همچنین تعداد قابل توجهي از آن هم ها نيز به عضويت تيم ملي در آمده اند، ضمن اينكه نخستين سهميه پارالمپيك ريودوژانيرو در رشته قايقراني توسط شهلا بهروزي راد بانوي كرمانشاهي بدست آمد و همچنین مريم هاشمي ووشوكار كرمانشاهي نيز براي سومين بار متوالي قهرمان جهان شد.

** دعوت از دو بوكسور كرمانشاهي براي حضور در مسابقات انتخابي المپيك
كادر فني تيم ملي بوكس ايران اسامي نفرات اعزامي به مسابقات انتخابي المپيك در آذربايجان را اعلام كرد كه بر اين اساس نام فروتن گل آرا و همچنین سالار غلامي دو بوكسور كرمانشاهي نيز به چشم مي خورد.
گل آرا در وزن ۶۰ كيلوگرم و همچنین غلامي در وزن ۹۱ كيلوگرم بايد اواسط خردادماه براي كسب سهميه اين اوزان با رقباي خود از سراسر جهان مبارزه كنند.

** دعوت از سه كشتي گير كرم انشاهي به اردوي تيم هاي ملي
سه كشتي گير كرمانشاهي به اسامي يدالله محبي در ۱۲۰ كيلوگرم و همچنین مهدي حسين آبادي و همچنین ميثم زارع در اوزان ۶۰ و همچنین ۷۰ كيلوگرم به اردوي تيم هاي ملي كشتي بزرگسالان و همچنین جوانان و نوجوانان ساحلي دعوت شده اند.
اردوي تيم ملي كشتي بزرگسالان ايران تا يازدهم ارديبهشت ادامه مي يابد تا اين تيم خود را براي حضور در مسابقات المپيك ۲۰۱۶ ريودوژانيرو آماده كند و همچنین اردوي تيم هاي ملي كشتي ساحلي نيز براي حضور در رقابت هاي جهاني كرواسي روزهاي چهارم تا چهاردهم ارديبهشت در منزل و خانه شماره ۲ كشتي تهران برگزار مي می شود.

** كشتي گير كرمانشاهي در برابر تيم منتخب آمريكا به ميدان مي رود
خبر ديگر از كشتي اينكه خيرالله قهرماني كشتي گير جوون كرمانشاهي قرار می باشد روز ۳۰ ارديبهشت ماه امسال و همچنین در تركيب تيم منتخب ايران براي حضور در مسابقات ‘ميدان تايمز’ آمريكا راهي اين كشور می شود.
قهرماني نماينده وزن ۵۵ كيلوگرم كشورمان در مسابقه تيم هاي منتخب ايران و همچنین آمريكا كه در راستاي برنامه جذاب و جالب و خوب هاي حفظ هميشگي كشتي در المپيك برگزار مي می شود خواهد بود.

** وزنه بردار كرمانشاهي در مسابقات قهرماني آسيا حضور مي يابد
نفرات اعزامي تيم ملي وزنه برداري بزرگسالان ايران به رقابت هاي قهرماني آسيا مشخص شدند كه در ميان آن هم ها نام كيا قدمي وزنه بردار كرمانشاهي دسته ۱۰۵ كيلوگرم نيز به چشم مي خورد.
چهل و همچنین هفتمين دوره مسابقات وزنه برداري بزرگسالان آسيا سوم تا يازدهم ارديبهشت در شهرستان تاشكند ازبكستان برگزار خواهد شد.

** حضور سه قايقران كرمانشاهي در اردوي تيم ملي آب هاي آرام
محمدطاهر افشار، هادي جعفري و همچنین علي اجاقي سه قايقراني خواهند بود كه با نظر كادر فني به پنجمين اردوي آمادگي تيم ملي آب هاي آرام ايران دعوت شده اند كه افشار و همچنین جعفري در قسمت و بخش كاياك و همچنین اجاقي نيز در قسمت و بخش كانوكانادايي حضور دارند.
اين مرحله از اردوي تداركاتي تيم ملي آبهاي آرام مردان با حضور ۱۹ قايقران از سوم ارديبهشت ماه آغاز شده و همچنین تا بيست و همچنین دوم همين ماه در درياچه آزادي تهران ادامه مي يابد.

** وجود ۶۰ هزار ورزشكار بيمه شده در استان
مديركل ورزش و همچنین جوانان استان كرمانشاه، تعداد ورزشكاران بيمه شده استان براساس به گفته هيات هاي ورزشي در پايان سال شمسی قبل را ۶۰ هزار و همچنین ۱۰۲نفر اعلام كرد و همچنین گفت: متاسفانه آمار ورزشكاران بيمه شده استان در پايان سال شمسی ۹۴ و همچنین در مقايسه با سال شمسی قبل از آن هم كه ۶۸ هزار و همچنین ۳۲۶ بيمه شده داشته ايم ۱۲ قسمت و بخش كاهش نشان مي دهد.
مجتبي جوهري با بيان اينكه براساس رتبه بندي گرفته شده در خصوص ورزشكاران بيمه شده هيات ها، هيات فوتبال استان با ۹ هزار و همچنین ۸۶۴ ورزشكار بيمه شده در صدر قرار دارد، خاطرنشان كرد: بعد از فوتبالي ها كه در صدر ورزشكاران بيمه شده استان خواهند بود، هيات كشتي با هفت هزار و همچنین ۱۸ مورد و همچنین تكواندو با پنج هزار و همچنین ۸۰۱ مورد در رده هاي دوم و همچنین سوم ايستاده اند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

از اعزام ورزشكاران به مسابقات انتخابي المپيك و همچنین آسيايي تا دعوت به اردوي تيم هاي ملي در تاریخ ۲۲ April 2016 | 11:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *