شرط برلوسکونی جهت فروش میلان

شرط برلوسکونی جهت فروش میلان

خبرگزاری تسنیم: سیلویو برلوسکونی، مالک باشگاه میلان که تا پیش از آن همواره بر عدم تمایل خود جهت فروش آن باشگاه تأکید داشت، عنوان کرد که حاضر می باشد روسونری را بفروشد ولی باید توجه داشت تنها به یک شرط.

میلان که از آخرین قهرمانی‌اش در سری A در فصل ۱۱-۲۰۱۰ دیگر موفق به کسب هیچ جامی نشده، از آن هم زمان اوضاعش به خصوص از نظر اقتصادی و مالی رفته‌ و همچنین‌ رفته بدتر شده می باشد. آن موضوع سبب شده که تیمی از هواداران میلان خواهان به فروش رفتن آن باشگاه از سوی برلوسکونی شوند.

برلوسکونی جهت پایان دادن به معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی میلان دو راه پیش رو دارد. راه اول به سرانجام رساندن مذاکراتش با «بی تائه‌چائوبول» تاجر تایلندی می باشد که می‌‌خواهد قستی از سهام باشگاه را بخرد و همچنین راه دیگر فروش تمام سهامش به یک شرکت سرمایه‌گذاری چینی می باشد.

برلوسکونی در یک مراسم سیاسی که روز پنجشنبه برگزار شد، به خبرگزاری «آجی» ایتالیا گفت: می‌خواهم باشگاه را بفروشم ولی باید توجه داشت بایستی و حتما آن کار به شیوه‌ای انجام دهم که بدانم پس نتیجه آن می شود که‌اش قرار گرفتن میلان در شرایطی امن و همچنین پایدار می باشد. من تنها میلان را در شرایطی می‌فروشم که مطمئن باشم آن باشگاه می‌تواند به روزهای افتخارات تاریخی‌اش برگردد.

طبق اعلام رسانه‌های ایتالیایی، برلوسکونی تا روز دوشنبه هفته بعدی فرصت دارد تا به تقاضای شرکت چپنی که خواهان خرید سهام باشگاه میلان شده می باشد، پاسخ دهد.

شرط برلوسکونی جهت فروش میلان در تاریخ ۲۲ April 2016 | 12:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شرط برلوسکونی جهت فروش میلان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک