جلالی: برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه‌ای جهت استقلال داریم

جلالی: برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه‌ای جهت استقلال داریم

خبرگزاری ایسنا: مجید جلالی در مورد شکست تیمش مقابل ملوان بندر انزلی، اظها‌ر کرد: ما یک بازی خوب و همچنین جسورانه‌ای را به دیدن کردن و نمایش گذاشتیم. تیم ما به هیچ وجه استحقاق شکست را نداشت. متاسفانه روی سه ضربه ایستگاهی که دو تای آن هم کرنر و همچنین غیره ای پنا‌لتی‌ بود گل خوردیم و همچنین در نهایت هم پس نتیجه آن می شود که‌ را واگذار کردیم. البته من ابتدا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کردم پنا‌لتی‌ که داور جهت ما گرفته می باشد درست نبوده می باشد، ولی باید توجه داشت بعد از آن که فیلم دیدنی و جذاب بازی را دیدم متوجه شدم که داور به درستی به سود حریف پنا‌لتی‌ اعلام کرده می باشد. با آن حال من هم از عملکرد داور رضایت ندارم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم او می‌توانسته بود بهتر از آن سوت بزند.

جلالی در ادامه با اشاره به آن که در نیم فصل اول تیمش عملکرد بهتری داشت، گفت: در نیم فصل اول با توجه به آن که از نظر بازیکنی شرایط بهتری داشتیم نتایج خوبی گرفتیم، ولی باید توجه داشت در نیم فصل سه، چهار بازیکن شامل جواد نکونام که تاثیرگذارترین بازیکن ما بود از جمع ما جدا شد و همچنین در ادامه نتوانستیم بازیکنان جایگزین خوبی را جذب کنیم. شاید در آن هم مقطع از هر کسی که می‌پرسیدیم بهترین گزینه جهت جایگزینی جواد نکونام چه بازیکنی می باشد، همه نام آندرانیک تیموریان را مطرح می‌کرد‌ند، ولی باید توجه داشت مصدومیت را نمی‌قدرت پیش‌بینی کرد. همین مصدومیت باعث شد او تنها و فقط دو بازی جهت ما بازی کند.

او در پاسخ به آن سوال که آیا از خرید آندرانیک تیموریان رضایت دارید یا خیر، بیا‌ن‌ کرد: قطعا بهترین گزینه جهت جایگزینی جواد نکونام، آندرنیک تیموریان بود، ولی باید توجه داشت بر اثر یک اتفاق او مصدوم شد و همچنین نتوانست ما را همراهی کند. ما به غیر از تیموریان با بازیکنانی مصدومی شامل سجاد مشکل‌پور، اسماعیل بیگی و همچنین حتی مهدی ترابی مواجه بودیم که تاثیر منفی بسیاری روی عملکرد تیم ما داشت. ترابی حتی بعد از مصدومیت هم هنوز نتوانسته به شرایط آرمانی خود برسد.

جلالی تصریح کرد: به دلیل داشتن چند بازیکن مصدوم مجبور شدیم از بازیکنان جوانمان اکثرا و بیشتر بهره بری و استفاده کنیم. به روش مثال در دیدار مقابل ملوان از یازده فرد یا شخص اصلی‌مان که در زمین بودند پنج بازیکن زیر ۲۰ سال شمسی حضور داشتند. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم بهترین بازی‌های خودمان را ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد دیدار تیمش برابر استقلال هم گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه‌ای جهت آن دیدار داریم و همچنین مطمئنا با تمام قوا به مصاف استقلال خواهیم رفت. درست می باشد که شرایطمان در جدول به گونه‌ای می باشد که پس نتیجه آن می شود که‌ آن دیدار فرقی برایمان نمی‌کند، ولی باید توجه داشت مطمئنا بازی را طوری انجام خواهیم داد که یک بازی جوانمردانه‌ای را به دیدن کردن و نمایش بگذاریم.

جلالی: برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه‌ای جهت استقلال داریم در تاریخ ۲۴ April 2016 | 11:59 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *