خط و همچنین نشان امیری جهت جدایی از نفت

خط و همچنین نشان امیری جهت جدایی از نفت

ورزش سه: وحید امیری که بدون شک یکی از بهترین بازیکنان نفت در یکی، دو فصل قبل محسوب می می شود سرانجام کاسه صبرش از شرایط آن فصل نفت لبریز شد و همچنین بعد از بازی با سپاهان با گفتن آن جمله که باشگاه نفت در حال حاضر صاحبی ندارد که به مشکلاتش رسیدگی کند به نوعی خط و همچنین نشان جهت جدایی کشید.

مهاجم ملی پوش نفت که بعد از شکست برابر سپاهان از شدت عصبانیت به سیم آخر زده بود، گفت:« ما تنها و فقط جهت وجه خودمان بازی می کنیم والا نه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن مالک باشگاه و همچنین هستیم نه بعدی باشگاه! واقعا نمی دانیم مالک کی هست! تمامی افرادی که زجر کشیدن ما را می بینند و همچنین پستی دارند و همچنین شاهد آن اتفاقات خواهند بود بایستی و حتما خجالت بکشند و همچنین عرق شرم روی صورت شان بیاید. ۵ ماه می باشد پول نگرفته ایم و همچنین  فعلا منتظریم اتفاقی جهت نفت بیافتد و همچنین آن تیم را به یک جای دیگر بفروشند و همچنین …».

با آن صحبت هایی که امیری انجام داد می قدرت آن گونه برداشت کرد که مهاجم ملی پوش نفتی ها خود را جهت جدایی آماده کرده و همچنین لحظه شماری می کند که چند بازی باقیمانده نفت در لیگ پانزدهم به پایان برسد تا او به یکی از پیشنهادات وسوسه کننده داخلی و همچنین خارجی اش جواب مثبت داده و همچنین از شرایطی که در نفت با آن هم مواجه شد، نجات پیدا کند.

خط و همچنین نشان امیری جهت جدایی از نفت در تاریخ ۲۵ April 2016 | 11:52 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خط و همچنین نشان امیری جهت جدایی از نفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک