لایروبی چاه و لوله های فاضلاب

لایروبی چاه و لوله های فاضلاب می تواند عمل آسان ای باشد که حتی شما آن را انجام دهید.
14 لایروبی چاه و لوله های فاضلاب
لایروبی چاه

تخلیه چاه,حفاری چاه,لایروبی چاه

به دفعات مشاهده شده است که افراد بوی بد فاضلاب از سینک ظرفشویی آشپزخانه را حس می کنند، بویی که شبیه به لاشه حیوان یا تخم مرغ فاسد شده است ، حتی شاید این بوی نفرت انگیز از دستشویی ها حمام و درب چاه های حیاط یا زیر زمین خانه به مشام برسد.

امکان این وجود دارد که این مساله را حل کرد؟ جهت این کار می بایست به یک کارشناس لایروبی مراجه کرد؟لایروبی چاه و در انتها می توان بدون نیاز به مصرف از مواد شیمیایی این بوی بد فاضلاب را برطرف کرد؟

لایروبی چاه

جواب ما به همه سوالات بالای شما پاسخی مثبت است در اختیار شما راه حل هایی می گذاریم که بدون نیاز به یک کارشناس یا کارشناس لایروبی تنها با داشتن کمترین میزان دانش حداقل تجهیزات که در اکثر منزل‎ها اکثرا ٌ پیدا می شود، مساله بوی بود چاه فاضلاب را بر طرف بکنید .

علت شکل گیری بوی بد فاضلاب لایروبی چاه

جهت افرادی که کنجکاو هستند باید گفت که منبع این بوی بد نشت گاز های بد بو سمی از درون چاه های فاضلاب به درون محیط منزل است.

به علت مواد مصرفی و شیمیایی انباشته شده در چاه های فاضلاب، آن ها گاز های سمی تولید می کنند که نام آن ها به اصطلاح گاز فاضلاب است . غلظت درجه خفگی این گاز ها می تواند مختلف بستگی به مواد ترکیبی داخـل چاه فاضلاب داشته باشد.

سیفون نامناسب

ولی از بین دلایلی که چرا این بود باید به بیرون از چاه فاضلاب و به درون محیط خانه راه پیدا نماید می توان به نبود نصب لوله های فاضلاب به شکل استاندارد اشاره کرد، به مفهوم شترگلو یا سیفونی که در ظرفشویی یا دستشویی یا حمام قرار گرفته اند استاندارد نیستند فضای خالی هستند که از آن نشت گاز صورت می گیرد. به همین علت نصب سیفون می بایست دقت نمود سیفونی که خریداری می شود طراحی خاصی داشته باشد که گلوی آن به طور کامل پر از آب شود درزی به منظور نشت گاز نباشد.

راه حل های لایروبی فاضلاب و رفع بوی بد فاضلاب

در دنباله مقاله جهت شما چندین راه حل ساده با به کارگیری مواد غیر شیمیایی ارائه خواهیم داد که از آن ها می توانید به منظور رفع این بو و لایروبی چاه از گاز های سمی مصرف بکنید .

اولین راه حل استفاده از ترکیب آب لیمو جوش شیرین است، از هر دو به میزان یک پیمانه آماده بکنید . این دو را در کاسه ریخته و با بوسیله عمل زدن ترکیب بکنید و پس آن را به داخـل لوله فاضلاب بریزید. اجازه دهید مدت زمانی اندک سپری شود پس شیر آب سرد را باز بکنید و اجازه دهید تا میزان کمی آب به درون چاه جریان یابد. این مراحل را می توانید به مدت چند دفعه تکرار بکنید .

راه حل دیگر فراهم سازی محلول نمک و جوش شیرین ریختن آن ها داخل کاسه آب جوش است. بعد از میل کردن ، این محلول را درون چاه بریزید. یکی از برترین ترکیبات جهت رفع بوی بد فاضلاب همین ترکیب است در همین حین برای آدم نیز بوی خوشایندی دارد.

راه پایانی ریختن ترکیب سرکه جوش شیرین به داخـل فاضلاب برای رفع بوی بد آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *