لیپوماتیک دستگاهی هوشمند برای درمان چاقی‎ها‎ی موضعی

لیپوماتیک دستبعضی برای زدودن چربی های اضافه بدن و بهبود چاقی مورد مصرف قرار می گیرد ویژگی ها و معایبی نیز می‌باشد که افراد قبل از انجام باید به آن‎ها توجه داشته باشند.
lipomatic device لیپوماتیک دستگاهی هوشمند برای درمان چاقی‎ها‎ی موضعی
لیپوماتیک تهران

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

• لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک شیوه‎ای جدید برای رفع چربی‎های اضافه بدن و بهبود چاقی‎های موضعی می‌باشد. دستگاه لیپوماتیک هوای بصورت فشرده ای را به کانولا منتقل می‌کند که سبب ایجاد سه نوع حرکت گردشی می‌گردد. کانولا در واقع پارت ی از دستگاه لیپوماتیک می‎باشد که ارتباط بسياري را با بدن فرد برقرار می‎کند. این سری از دستگاه از طریق سوراخ کوچک ۳ میلی متری وارد بافت چربی می‌شود و با سه حرکت ارتعاشی پیوند بین سلولی چربی‎ها را از بین می‌برد. از مزیت های کانولا وجود سنسورهایی تعبیه شده در آن می‎باشد که هیچ آسیبی به بافت های غیر چربی از عبارت عروق خونی، لنفی، عضلات اعصاب وارد نمی‎کند.
• ویژگی ها ی لیپوماتیک

– تأثیرات نتایج مطلوب در زمانی کوتاه نسبت بهبقیه روش‎ها
– سیسـتم امنیتی بالا به علت توقف در برخورد با بافت‎های غیر چربی
– انقباض و پیشگیری از شل شدن پوست در نتیجه قشنگ یی ظاهری آن
– نداشتن خطر آمبولی
– جراحی بدون بیهوشی و استفاده از مواد بی‎حسی
– حفاظت از پوست در مقابل سوختگی
– پایین بودن ریسک عفو نت
– نداشتن خستگی و کوفتگی بعد از عمل
• معایب لیپوماتیک
– سه روز بعد از جراحی لیپوساکشن، قسمت جراحی شده متورم و کبود می‌شود.

– اگر چه در جراحی لیپوماتیک بازگشت به کار سریع می‌باشد اما در عین حال بیمار بایستی از انجام کارهای سنگین خودداری نماید .
– پوشیدن گن به مدت ۹ هفته ضرورت دارد.
– لیپوماتیک فقط جهت پارت ‎هایی همچون شکم، ران و بازو قابل مصرف است جهت اجزا حساس همچون غبغب و زانو نمی‎توان از این روش مصرف کرد.

لیپوماتیک دستگاه هوشمند که برای بهبود چاقی‎ها‎ی موضعی مصرف می‎شود. این دستگاه با ارتعاشات سبب شکستن سلول‎ها‎ی چربی می‎شود که پس آنها را به سمت بیرون هدایت می‎کند.

لیپوماتیک دستگاه برای بهبود چاقی موضعی زدودن چربی‎ها‎ی اضافه می‎باشد که در سال۱۹۹۶ ابداع شد. اساس کار لیپوماتیک ویبریشن می‎باشد بطوری که در هر حرکت حدود ۶۰۰ ارتعاش تولید می‎کند. این دستگاه که به تأیید سازمان غذا و دارو رسیده است، سیسـتم مطمئن و بی‌تهدید به منظور حذف چربی‎ها‎ی اضافه بدن مورد مصرف قرار می‎گیرد. درروش لیپوماتیک سلول‎ها‎ی چربی با حرکات ارتعاشی دستگاه شکسته می‎شوند. بدین صورت که کانولا (یکی از بخش ‎ها‎ی پر فرد د دستگاه) با سه حرکت محل پیوند سلول‎ها‎ی چربی را از بین می‎برد و پس ذرات ریز چربی را به بیرون می‎کشد.
دستگاه لیپوماتیک موارد ی که در دستگاه لیپوساکن بود را نداشته و بصورت هوشمند طراحی شده است بطوری که سنسورهای کانولا زمان برخورد با بافت‎ها‎ی غیر چربی از عبارت بافتی‎ها‎ عروق خونی، عصب‎ها‎، ماهیچه … بصورت اتوماتیک متوقف می‎شود. پس هیچ آسیبی به بافت‎ها‎ی غیر چربی وارد نمی‎شود.

• پیشنهاد ‎ها‎ی پزشکی
– بعد از عمل جراحی می بایست به مدت ۹ هفته گن پوشیده شود.
– به دلیل انجام جراحی، کبودی، خونریزی و کوفتگی بعد از عمل بسیار زیاد ی است که این امر در همه بیماران طبیعی می‎باشد.
– به آسیب وارد شدن احتمـا لی به تخمدانها به علت ارتعاشات هم چنین خونریزی، بعد از عمل لیپوماتیک، نامنظم شدن عادت ماهیانه در خانم‎ها‎ امری شایع می‎باشد.
– لیپوماتیک در پارت ‎ها‎ی ظریف بدن همچون زیر چانه قابل مصرف ناست .
– زمان نقاهت مدت اصلاح ی در لیپوماتیک طولاتی می‎باشد که بیمار بایستی در این مدت تحت مراقبت پزشک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *