مهاجم وولفسبورگ اخراج شد

مهاجم وولفسبورگ اخراج شد

ورزش سه: مهاجم دانمارکی وولفسبورگ که طی چند ماه اخیر نارضایتی‌های بسیاری از رفتار و همچنین حاشیه‌های او وجود داشت، از آن باشگاه اخراج شد.

نیکلاس بنتنر از امروز دیگر بازیکن وولفسبورگ نیست. آن مهاجم ۲۸ ساله دانمارکی به رغم اعتبار قراردادش تا سال شمسی ۲۰۱۷ با سبزهای نیدرزاکسن از آن مجموعه اخراج شد. او که مدت‌ها بود در تمرینات آن تیم شرکت نمی‌کرد، اخیرا رسما کنار گذاشته شد.

کلاوس آلوفس ،نایب ریاست باشگاه وولفسبورگ در اینباره گفت:” ما و همچنین نیکلاس قبل از امضای قراردادش خیلی با هم صحبت کرده بودیم، ولی باید توجه داشت متاسفانه بعد از حدود دو سال شمسی متوجه شدیم که انتظاراتی که مطرح شده بود، نه جهت او و همچنین نه جهت ما بررسی کننده و پروهشگر نشد و همچنین از اینرو دیگر ادامه آن همکاری جهت هیچیک از طرفین معنی ندارد. جهت همین آن گام که بیاییم به همکار‌مان پایان دهیم منطقی به نظر می‌رسید و همچنین جهت همه بهترین راه حل می باشد. جهت بعدی کاری نیکلاس آرزوی موفقیت می‌کنیم.”

گفتنی می باشد بنتنر تابستان ۲۰۱۴ در حالیکه بازیکن آزاد محسوب می‌شد، به وولفسبورگ پیوست و همچنین تا به امروز در مجموع در ۴۷ بازی جهت آن تیم به میدان رفت که حاصل آن هم به ثمر رساندن نه گل بود.

مهاجم وولفسبورگ اخراج شد در تاریخ ۲۵ April 2016 | 10:23 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهاجم وولفسبورگ اخراج شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک