نماينده ولي فقيه در سپاه: اجراي اقتصاد مقاومتي بايد اولويت اول مسئولان كشور باشد

نماينده ولي فقيه در سپاه: اجراي اقتصاد مقاومتي بايد اولويت اول مسئولان كشور باشد

XT82049321 70677276 نماينده ولي فقيه در سپاه: اجراي اقتصاد مقاومتي بايد اولويت اول مسئولان كشور باشد

به به گفته ايرنا، حجت الاسلام والمسلمين علي سعيدي روز دوشنبه در مراسم توديع و همچنین معارفه مسئول حوزه نمايندگي ولي‌ فقيه در سپاه حضرت نبي اكرم (ص)‌ استان كرمانشاه كه در حسينيه ثارالله كرمانشاه برگزار شد، گفت: رهبر معظم انقلاب سال شمسی هاست كه بر موضوع اقتصاد مقاومتي تاكيد كرده و همچنین اجراي آن هم را مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین ضروري مي دانند.
وي در ادامه و همچنین با تاكيد بر اينكه نبايد فريب مذاكره با آمريكا را بخوريم همچنان بايد روي پاي خود بايستيم، گفت: يكي از دلايل اصلي فروپاشي امپراتوري شوروي مذاكره با آمريكا و همچنین دل خوش كردن به اين كشور بود.
حجت الاسلام سعيدي همچنين با تاكيد بر اينكه در دنياي امروزي معنويت و همچنین موشك حرف اول را مي زنند و همچنین اين دو در كنار يكديگر اقتدار و قدرت پيدا مي كنند، افزود: در صورتی که موشك هاي فجر ۵ نبود معلوم نمي شد كه در غزه رژيم غاصب صهيونيستي با گروه و حزب الله لبنان چه مي كرد.
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي؛ در ادامه مقابله با بدحجابي را يكي از نمودهاي پياده كردن آموزه هاي ديني در جامعه برشمرد و همچنین گفت: حفط دين و همچنین پياده كردن آموزه هاي ديني يكي از مواردي می باشد كه همواره بايد مورد توجه قرار داشته باشد.
وي همچنين در خصوص انتخاب رئيس مجلس خبرگان رهبري خاطرنشان كرد: انقلابي بودن و همچنین انقلابي فكر كردن و همچنین عمل در چارچوب نظام شامل مواردي می باشد كه رئيس اين مجلس بايد از آن هم ها برخوردار باشد.
حجت الاسلام سعيدي در پايان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به عنوان يكي از بهترين و همچنین زيبنده ترين چهره هاي نظام ياد كرد و همچنین گفت: در صورتی که نيروهاي سپاه و همچنین بسيج در صحنه نبودند جبهه مقاومت در سوريه تاكنون از بين رفته بود.
در پايان اين مراسم، ضمن تجليل از زحمات حجت الاسلام غلامرضا گودرزي، حجت الاسلام علي مراد يوسفي به عنوان مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت نبي اكرم (ص) استان كرمانشاه معرفي شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

نماينده ولي فقيه در سپاه: اجراي اقتصاد مقاومتي بايد اولويت اول مسئولان كشور باشد در تاریخ ۲۵ April 2016 | 10:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نماينده ولي فقيه در سپاه: اجراي اقتصاد مقاومتي بايد اولويت اول مسئولان كشور باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک