۷۸ قسمت و بخش بيكاران استان كرمانشاه تجربه و مهارت بالا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را براي اشتغال ندارند

۷۸ قسمت و بخش بيكاران استان كرمانشاه تجربه و مهارت بالا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را براي اشتغال ندارند

XT82048736 70676162 78 قسمت و بخش بيكاران استان كرمانشاه تجربه و مهارت بالا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را براي اشتغال ندارند

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا، محسن دارابي روز دوشنبه در جلسه شوراي اشتغال استان كه در سرسراي شهداي حکومت استانداري كرمانشاه برگزار شد، افزود: ٥٠ قسمت و بخش اشتغال در كرمانشاه مرتبط به قسمت و بخش هاي سرویس ها و خدمات و همچنین صنعت می باشد.
وي، به مشكلات پيش روي استان براي رفع معضل بيكاري اشاره كرد و همچنین گفت: كرمانشاه يكي از استان هاي مهاجر فرصت در كشور می باشد كه بخشي از جمعيت آن هم به دنبال اشتغال از استان خارج شد اند.
مديركل دفتر هماهنگي مسائل اقتصادي استانداري كرمانشاه افزود: از سال شمسی ٨٥ تا سال شمسی ٩٠، ٧٧ هزار و همچنین ٩٨١ فرد یا شخص از استان به ديگر نقاط كشور مهاجرت كرده اند كه عمده مقصد آنها تهران و همچنین البرز بوده می باشد در حالي كه در اين بازه زماني ٣٨ هزار و همچنین ٧١٩ فرد یا شخص وارد كرمانشاه شده اند.
دارابي، به ظرفيت هاي استان اشاره كرد و همچنین اظهار داشت: اجماع مديريتي، قرار گرفتن در كريدور صادراتي به عراق و همچنین وجود اقتصادهاي دانش بنيان از ظرفيت هاي كرمانشاه براي توسعه می باشد.
وي تاكيد كرد: براي برطرف كردن معضل بيكاري بايد ظرفيت هاي منطقه ها و مناطق متنوع و گوناگون و مختلف استان را شناسايي و همچنین آنها را تقويت كنيم.
مديركل دفتر هماهنگي مسائل اقتصادي استانداري كرمانشاه عنوان كرد: بايد از تمام ظرفيت هاي استان براي ايجاد اشتغال بهره بری و استفاده كرده و همچنین منابع را به ثروت تبديل كنيم.
استان كرمانشاه با دو ميليون فرد یا شخص جمعيت و همچنین ۱۸/۶ قسمت و بخش نرخ بيكاري، دومين استان بيكار كشور در سال شمسی ۹۴ شاخته شد.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

۷۸ قسمت و بخش بيكاران استان كرمانشاه تجربه و مهارت بالا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را براي اشتغال ندارند در تاریخ ۲۵ April 2016 | 5:36 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *