درخشان: یکسری مرا طلسم کرده اند!

درخشان: یکسری مرا طلسم کرده اند!

کاپ: حمید درخشان در ارتباط و رابطه با تساوی روز قبل تیمش مقابل پاس همدان اظهار داشت: من تا به حال در زندگی ام چنین چیزی را ندیده ام زیرا و به درستی که دقیقا ۵ دیداری که من سرمربی خونه به خونه بوده ام، ما تنها و فقط به خاطر عدم گلزنی مهاجمان نتوانستیم به پیروزی برسیم. مگر می می شود که از روی خط توپ را بیرون بزنید؟

او همچنین افزود: من که به طلسم و همچنین جادو نظر ندارم ولی باید توجه داشت به هر حال یکسری خواهند بود که از آن کارها انجام می دهند. در قرآن هم آمده که یکسری به دنبال چنین مسائلی خواهند بود ولی باید توجه داشت امیدوارم دست از آن کارشان بردارند.

سرمربی خونه به خونه بابل تصریح کرد: هنگام و زمانی که در پرسپولیس بودم، دقیقا چنین اتفاقاتی رخ می داد ولی باید توجه داشت آنجا به خودم گفتم که فشار روی بازیکنان زیاد می باشد و همچنین بازیکنان جوون و همچنین کم تجربه ای داریم. به یک نحوی خودم را توجیه می کردم ولی باید توجه داشت در حال حاظر می بینم که محمد غلامی باتجربه گلر را دریبل می زند ولی باید توجه داشت توپ وارد گل نمی می شود. می بینید که آن هم جوون های پرسپولیس بعد از رفتن من چگونه گل زن شده اند. آن هم علیپور را که خودم آوردم، به یک مهره کلیدی تغییر پیدا کردن شده می باشد.

درخشان در ادامه خاطرنشان کرد: من در ۳۰ سال شمسی فوتبال شاید دیده بودم که کسی توپ را بیرون بزند و همچنین چند موقعیت خراب کند ولی باید توجه داشت آنکه پشت سر هم آن اتفاقات بیفتد را تا به حال ندیده ام. اصلا مگه داریم که در ۵ بازی آن اتفاقات پشت سر هم بیفتد؟

او همچنین در واکنش به جنجال های بازی دیروز مقابل پاس گفت: پاسی های بی جهت می خواستند بازی را اعتراض کنند و همچنین بازی را به چالش بکشند. آنها با همین اقدامات، کاری کردند که مغز داور به سمت به سوی آنها برگشت. متاسفانه بازی کثیفی را ازسوی پاس شاهد بودیم. در صورتی که قرارباشد با آن کارها در لیگ بمانند که بایستی و حتما از آن هم اول تیمشان را قوی ببنند.

درخشان با اشاره به بازی حساس تیمش مقابل مس کرمان افزود: آن بازی دیگر مهمتر از مهم می است و خواهد بود.اگربخواهیم به لیگ برتر برویم، بایستی و حتما آن بازی را بریم. نه مساوی به درد ما می خورد و همچنین نه مس کرمان.

او همچنین در خصوص شعارهایی که علیه قاسم دهنوی داده می می شود، گفتن داشت: متاسفانه با آن شعارها قاسم را از نظر روحی و همچنین روانی به هم ریختند. لیگ یک طوری می باشد که دائم می نامند فلان بازیکن با فلان تیم می باشد و همچنین از آن حرفها ولی باید توجه داشت قاسم تنها و فقط تمرکزش روی تیم ماست و همچنین با تمام وجود بازی می کند.

سرمربی خونه به خونه بابل در پاسخ به آن سوال که ناپاکی در لیگ یک وجود دارد، گفت: بله، متاسفانه بعضی ناپاکی های فوتبال را به چشم می بینیم. یکسری اتفاقات عجیب رخ می دهد ولی باید توجه داشت امیدوارم هفته های پایانی با سلامت کامل برگزارشود.

درخشان در پایان در واکنش به صحبتهای ماجدی که گفته شکست ها برگردن بازیکنان و همچنین کادرفنی می باشد، افزود: آن دیگر از آن هم اتفاقات جدید می باشد که سرپرست تیم پشت بازیکنان و همچنین کادرفنی را خالی می کند. من که مشکلی با ماجدی ندارم ولی باید توجه داشت نمی  دانم هدف او از آن حرفها چیست.

درخشان: یکسری مرا طلسم کرده اند! در تاریخ ۲۶ April 2016 | 12:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درخشان: یکسری مرا طلسم کرده اند!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک