عمل به توصيه هاي بهداشتي، ضامن سلامت فردي و همچنین اجتماعي می باشد

عمل به توصيه هاي بهداشتي، ضامن سلامت فردي و همچنین اجتماعي می باشد

XT82050741 70679697 عمل به توصيه هاي بهداشتي، ضامن سلامت فردي و همچنین اجتماعي می باشد

به به گفته ايرنا؛ ماموستا ملا عبدالله غفوري روز سه شنبه در همايش سفيران سلامت كه در مجتمع فرهنگي و همچنین هنري توحيد روانسر برگزار شد افزود: در دين اسلام بر حفظ تندرستي و همچنین بسياري از نكات بهداشتي كه نقش بسزايي در سلامت انسان دارند تاكيد فراواني شده می باشد.
وي بهره گيري هر چه بيشتر از قرآن كريم را موجب سلامت بيش از پيش جامعه دانست و همچنین تصريح كرد: رعايت موازين بهداشتي ضامن اجراي فرايض دين مبين اسلام می باشد.
امام و پیشوا جمعه روانسر اظهار داشت: دين مبين اسلام به عنوان مجموعه كامل و همچنین جامعي كه داراي تمامي آن هم چيزهايي كه ضامن سلامت، سعادت و همچنین خوشبختي جامعه اسلامي می باشد، به روش ويژه به مساله بهداشت و همچنین سلامت پرداخته می باشد.
ماموستا غفوري با تاكيد بر ارتقاي آگاهي شهروندان و مردم شهر و همچنین اطلاع رساني به آنان خاطرنشان كرد: سفيران سلامت نقش بسزايي در ارتقا بهداشت جامعه دارند.
فرماندار روانسر نيز گفت: در صورتی که امروز علم پزشكي در دنيا پيشرفت كرده و همچنین به اين جايگاه رسيده به دليل اين می باشد كه در مقوله سلامت كنجكاوانه عمل شده می باشد.
حسين ويسمرادي افزود: در جامعه سالم همه بايد به فكر سلامتي باشند و همچنین خوشبختانه كشور ايران ارزش و همچنین اهميت خاصي به مقوله بهداشت و همچنین درمان و همچنین سلامت داده می باشد و همچنین از نظر پزشكي از بسياري از كشورها جلوتر هستيم.
وي اضافه كرد: وزارت بهداشت و همچنین درمان هم اكنون ۴۰ هزار نوع سرویس ها و خدمات پزشكي ارائه مي كند و همچنین وظيفه سنگيني در قبال سلامت جامعه دارد.
رئيس شوراي سلامت روانسر اظهار داشت: حکومت در تلاش می باشد تا هزينه هاي شهروندان و مردم شهر را به حداقل برساند.
ويسمرادي گفت: بايد قبل از بيمار شدن به فكر سلامتي باشيم، قبل از اينكه نيازمند كمك باشيم بهتر می باشد از نعمت صحت و همچنین سلامتي خود مراقبت كنيم.
سرپرست شبكه بهداشت و همچنین درمان روانسر نيز گفت: هفته سلامت بهانه اي می باشد تا سطح سلامت جامعه را ارتقا دهيم.
دكتر فريدون نوري افزود: سلامتي يك مقوله پهناور و بزرگ و همچنین وسيع می باشد و همچنین براي ارتقاي اين مهم همكاري و همچنین هم افزايي همه ارگانها و همچنین تك تك اشخاص جامعه ضروري می باشد.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار فرد یا شخص جمعيت در ۶۰ كيومتري شمال غربي كرمانشاه قرار دارد.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

عمل به توصيه هاي بهداشتي، ضامن سلامت فردي و همچنین اجتماعي می باشد در تاریخ ۲۶ April 2016 | 9:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عمل به توصيه هاي بهداشتي، ضامن سلامت فردي و همچنین اجتماعي می باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک