ونگر حیا کن! آرسنال را رها کن؟

ونگر حیا کن! آرسنال را رها کن؟

خبرگزاری فارس: هواداران تیفوسی آرسنال که مدت‌هاست در حسرت کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به سر می‌برند خواهان اخراج مربی با سابقه خود از نیمکت توپچی‌ها شدند.

در فصل جاری لیگ برتر منچستر یونایتد، من سیتی، لیورپول و همچنین چلسی از دوران آخر خود فاصله بسیاری دارند و همچنین در آن بین هواداران آرسنال مقطع کنونی را بهترین زمان جهت قهرمانی توپچی‌ها می‌دانستند ولی باید توجه داشت کسب نتایج ضعیف آخر فصل امیدهای قهرمانی آرسنال را بر باد داد.

تیم تحت هدایت مرد فرانسوی در ۱۲ سال شمسی قبل نتوانسته به عنوان قهرمانی لیگ برتر جزیره دست یابد و همچنین تنها ۲ سال شمسی پیش موفق شده بود جام حذفی انگلیس را از آن هم خود کند.

در حالی که در ابتدای فصل آرسنال جهت چند هفته در صدر قرار  داشت ولی باید توجه داشت با ادامه موفقیت لستر و همچنین باخت‌های متوالی شاگردان ونگر مقابل تیم‌های نچندان مدعی، توپچی‌ها از کورس جا ماندند و همچنین در حال حاضر در مکان چهارم جدول قرار دارد و همچنین همین موضوع باعث نارضایتی هواداران متعصب توپچی‌های لندن شده می باشد.

در نقطه مقابل ونگر ۶۶ ساله با اعتراض به هواداران گفت: هنگام و زمانی که مانند یک قهرمان در حال پیشروی هستیم عده‌ای از هواداران ما را در ورزشگاه خودی تحت فشار قرار می‌دهند و همچنین شرایط را جهت ما سخت‌ می‌کنند امیدوارم آن نوع جهت ‌گیری‌ها بدون پشت پرده و همچنین خود جوش باشد.

هواداران ناراضی توپچی‌ها در چند هفته قبل آن بنر را که عنوان دیگر زمان تغییرات می باشد و همچنین اینجا باشگاه اف سی آرسنال می باشد نه اف سی آرسن خواهان برکناری مربی کهنه‌کار فرانسوی شدند.

گفتنی می باشد ونگر تا پایان سال شمسی ۲۰۱۶ با توپچی‌ها قرارداد دارد.

845759 553 ونگر حیا کن! آرسنال را رها کن؟

ونگر حیا کن! آرسنال را رها کن؟ در تاریخ ۳۰ April 2016 | 1:38 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ونگر حیا کن! آرسنال را رها کن؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک