ايجاد اردوگاه اسكان اضطراري در شهرستان كنگاور ضروري می باشد

ايجاد اردوگاه اسكان اضطراري در شهرستان كنگاور ضروري می باشد

XT82060533 70697994 ايجاد اردوگاه اسكان اضطراري در شهرستان كنگاور ضروري می باشد

به نقل از ايرنا، حجت اله اميري روز سه شنبه در نشست شوراي مديريت بحران كنگاور افزود: با مديريت بحران مي‌توانيم در برابر برخي از مشكلات ايستادگي و همچنین در كوتاه ‌ترين زمان ممكن مشكلات را حل كنيم.
وي تصريح كرد: مهم ‌ترين برنامه جذاب و جالب و خوب جمعيت هلال‌ احمر شهرستان بحث ايجاد اردوگاه اسكان اضطراري می باشد و همچنین ما در مواقع بروز حوادث احتمالي نظير سيل، زلزله و همچنین ساير موارد نياز مبرم به اسكان اضطراري داريم تا در زمان حوادث براي اسكان حادثه‌ ديدگان و همچنین در مواقع عادي براي رفاه شهروندان و همچنین ميهمانان باشد.
دست یار فرماندار كنگاور با اشاره به اينكه اعتبار مورد نياز براي ساخت اين مكان بايد پيش بيني شده و همچنین در كميته برنامه جذاب و جالب و خوب ريزي مطرح می شود، اضافه كرد: شهرستان هاي همجوار از اين فضا برخوردارند ولي كنگاور با وجود اهميت راهبردي خود در منطقه از محل اسكان اضطراري محروم مي باشد.
اميري در پايان مشاركت و همچنین پيگيري ادارات و همچنین نهادهاي مرتبط با اين طرح را خواستار شد و همچنین خاطرنشان كرد: در كميته برنامه جذاب و جالب و خوب‌ ريزي شهرستان موضوع طرح خواهد شد و همچنین اميدواريم با مشاركت، همكاري و همچنین پيگيري ادارات و همچنین نهادهاي مرتبط اين طرح در مدت زمان كوتاه اجرايي می شود.
شهرستان كنگاور در ۹۴ كيلومتري شرق كرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

ايجاد اردوگاه اسكان اضطراري در شهرستان كنگاور ضروري می باشد در تاریخ ۳ May 2016 | 11:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ايجاد اردوگاه اسكان اضطراري در شهرستان كنگاور ضروري می باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک