بهترين راه مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر آگاه سازي و همچنین آموزش جوانان می باشد

بهترين راه مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر آگاه سازي و همچنین آموزش جوانان می باشد

XT82061275 70699302 بهترين راه مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر آگاه سازي و همچنین آموزش جوانان می باشد

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا، حسين ويسمرادي روز چهارشنبه در نشست شوراي فرعي مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر شهرستان روانسر افزود: همه اعضاي شورا در اين خصوص بايد دغدغه خاطر داشته و همچنین با بيان مسائل اجتماعي بصورت شفاف و همچنین واقعي به دنبال راهكارهاي عملي و همچنین منطقي باشيم.
وي تصريح كرد: هر اداره و همچنین نهادي كه عضو شوراي مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر شهرستان می باشد بايد به تناسب ظرفيت و همچنین پتانسيلي كه در اختيار دارد در اين زمينه تلاش و همچنین فعاليت نمايد.
فرماندار روانسر با تاكيد بر لزوم همكاري همه دستگاه هاي ذيربط براي مقابله با مواد اعتیاد آور و مخدر اظهار داشت: بايد با برنامه جذاب و جالب و خوب ريزي دقيق تمام تلاش خود را براي پيشگيري از شيوع مصرف مواد اعتیاد آور و مخدر در بين اشخاص و همچنین خانواده هاي سالم بكار بگيرم.
ويسمرادي با ابراز نگراني از افزايش پديده شوم اعتياد در بين جوانان گفت: اين زنگ خطري براي همه مسوولان می باشد كه بايد اولويت شوراي فرعي مواد اعتیاد آور و مخدر پيشگيري و همچنین مبارزه با آن هم باشد كه اين مهم از طريق آگاه نمودن آحاد شهروندان و مردم شهر به مضرات مصرف مواد اعتیاد آور و مخدر امكان پذير می باشد.
وي با بيان اينكه در سال شمسی ۹۳ كل كشفيات مواد اعتیاد آور و مخدر شهرستان يك كيلو و همچنین ۸۴۰ گرم بوده می باشد اضافه كرد: در سال شمسی ۹۴ سه كيلو گرم انواع مواد اعتیاد آور و مخدر در روانسر كشف شده كه در اين راستا ۳۵ فرد یا شخص دستگير و همچنین تحويل مقامات قضايي شده اند.
رييس شوراي فرعي مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر روانسر ادامه داد: براساس آمارهاي موجود ترياك بيشترين ميزان كشفيات را دارد به طوري كه در سال شمسی ۹۳ يك كيلو و همچنین ۴۷۸ گرم و همچنین در سال شمسی ۹۴ دو كيلو و همچنین ۴۹۹ گرم كشف شده می باشد.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار فرد یا شخص جمعيت در ۶۰ كيلومتري شمال غربي كرمانشاه قرار دارد.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

بهترين راه مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر آگاه سازي و همچنین آموزش جوانان می باشد در تاریخ ۴ May 2016 | 4:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهترين راه مبارزه با مواد اعتیاد آور و مخدر آگاه سازي و همچنین آموزش جوانان می باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک