تخصيص هشت ميليارد دلار اعتبار براي مهار آب هاي مرزي كشور

تخصيص هشت ميليارد دلار اعتبار براي مهار آب هاي مرزي كشور

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا، حميد عدل روز چهارشنبه در جريان بازديد از سد شهداي گمنام قصرشيرين افزود: اين ميزان اعتبار براي احداث سدها و همچنین شبكه هاي پايين دست در منطقه ها و مناطق مرزي طي چهار سال شمسی براساس مصوبه حکومت تخصيص داده مي می شود.
وي اظهار داشت: طرح هايي با موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامي و همچنین براساس مصوبه حکومت و همچنین با تامين اعتبار از محل صندوق توسعه ملي براي مهار آب هاي مرزي، شبكه هاي زيردست و همچنین اجراي طرح هاي زهكشي در استان هاي غربي به ويژه استان كرمانشاه در دست اقدام می باشد.
رييس مسائل آب، كشاورزي و همچنین منابع طبيعي نهاد مديريت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ريزي كشور، با بيان اينكه روند تخصيص اعتبار مورد نياز براي اجراي اين طرح ها از پارسال آغاز شده بيان كرد: انتظار می باشد طرح هاي عمراني در دست اقدام در اين قسمت و بخش به ويژه در استان مرزي كرمانشاه امسال با سرعت بيشتري دنبال می شود.
عدل اضافه كرد كه هدف ما اين می باشد سرمايه گذاري هايي كه در قسمت و بخش سدها صورت مي گيرد و همچنین يا آب هايي كه منتقل و همچنین يا برداشت مي می شود از آنها بهره بری و استفاده بهينه می شود تا بتوان از اين نعمت خدادادي در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و همچنین افزايش بهره وري محصولات بهره بری و استفاده كرد.
عدل رييس مسائل آب، كشاورزي و همچنین منابع طبيعي نهاد مديريت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ريزي كشور به همراه مديران كل توسعه شبكه هاي فرعي آبياري و همچنین زهكشي معاونت آب و همچنین خاك و همچنین دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه وزارت جهاد كشاورزي روز چهارشنبه همچنين از طرح هاي شبكه هاي آبياري تحت فشار و همچنین طرح هاي آبخيزداري شهرستان گيلانغرب بازديد كردند.
شهرستان قصرشيرين در غرب استان كرمانشاه با بيش از ۲۷ هزار فرد یا شخص جمعيت ۲۹ هزار و همچنین ۱۸۸ هكتار زمين كشاورزي و همچنین باغ دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

82062179 70700954 تخصيص هشت ميليارد دلار اعتبار براي مهار آب هاي مرزي كشور

82062179 70700955 تخصيص هشت ميليارد دلار اعتبار براي مهار آب هاي مرزي كشور

82062179 70700956 تخصيص هشت ميليارد دلار اعتبار براي مهار آب هاي مرزي كشور

تخصيص هشت ميليارد دلار اعتبار براي مهار آب هاي مرزي كشور در تاریخ ۵ May 2016 | 1:40 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تخصيص هشت ميليارد دلار اعتبار براي مهار آب هاي مرزي كشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک