مسابقات اسب سواري كورس بهاره در كنگاور برگزار شد

مسابقات اسب سواري كورس بهاره در كنگاور برگزار شد

XT82062942 70702579 مسابقات اسب سواري كورس بهاره در كنگاور برگزار شد

رئيس شوراي شهرستان گودين در حاشيه اين مسابقات به روزنامه نویس و خبرنگار ايرنا گفت: اين مسابقات عصر امروز با معرفي نفرات برتر كورس هاي متنوع و گوناگون و مختلف به كار خود پايان داد.
داود مبرا افزود: اين رقابت ها در پنج كورس برگزار شد كه در تیم اول به دليل اينكه تعداد شركت كننده هاي اين تیم كم بود يك فرد یا شخص به عنوان قهرمان معرفي شد و همچنین مقام اول به اسب سيسيناز با چابكسواري محمد خوشكام رسيد.
وي ادامه داد: در تیم دوم نيز، مقام اول به اسب نيلگون و همچنین با چابكسواري قاسم نجف پور رسيد.
وي اضافه كرد: همچنين اسب آينام با مالكيت و همچنین چابكسواري محمد خوشكام دوم و همچنین مقام سوم نيز با اسب كوهيال شجاع با چابكسواري عرفان قائدي رسيد.
رئيس شوراي شهرستان گودين در ادامه به نفرات برتر تیم سوم اين دور از مسابقات اشاره كرد و همچنین افزود: در اين تیم مقام اول به اسب بي نظير و همچنین با چابكسواري رضا طهماسبي رسيد.
مبرا افزود: در اين تیم اسب سزار با چابكسواري اكبر اسفندياري از شهرستان خرم آباد دوم شد و همچنین همچنين اسب آتش با چابكسواري علي ارتباطي سوم شد.
وي ادامه داد: در تیم چهارم نيز، مقام اول به اسب ذوالفقار با چابكسواري حسين بايند پور، مقام دوم به اسب طوفان با مالكيت و همچنین چابكسواري رضا طهماسبي و همچنین مقام سوم به اسب سينيوريتا با چابكسواري عرفان قائدي رسيد.
مبرا در پايان گفت: همچنين در تیم آخر(پنجم) مقام اول به اسب راش با چابكسواري سجاد عزيزي، مقام دوم به اسب پهلوان با چابكسواري آرام ميهمي و همچنین مقام سوم نيز به اسب شاهو با چابكسواري ابراهيم گلبداغي رسيد.
شهرستان گودين در ۱۲ كيلومتري شرق كنگاور قرار دارد.
شهرستان كنگاور با ۸۵ هزار فرد یا شخص جمعيت در شرق كرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

مسابقات اسب سواري كورس بهاره در كنگاور برگزار شد در تاریخ ۶ May 2016 | 4:58 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مسابقات اسب سواري كورس بهاره در كنگاور برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک