امام و پیشوا جمعه كنگاور:همه بايد در تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند

امام و پیشوا جمعه كنگاور:همه بايد در تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند

XT82063430 70703491 امام و پیشوا جمعه كنگاور:همه بايد در تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند

به به گفته ايرنا، حجت الاسلام محمد ايوبي در خطبه هاي نمازجمعه اين هفته كنگاور، ضمن تبريك عيد مبعث و همچنین گراميداشت روز كار و همچنین هفته معلم اظهار كرد: در فرهنگ اسلامي براي كار بسيار قداست و همچنین شرافت در نظر گرفته شده می باشد.
وي در اين خصوص به حديثي از پيامبر اسلام اشاره كرد و همچنین گفت: نبي مكرم اسلام (ص) مي فرمايند: ‘عبادت خداوند تبارک و تعالی هفتاد جز می باشد كه مهمترين و همچنین مقدس ترين جز آن هم كار و همچنین تلاش براي تامين رزق و همچنین روزي می باشد’ كه اين حدث خود گوياي اهميت كار در اسلام می باشد.
خطيب جمعه كنگاور با بيان اينكه بايد همه به شعار سال شمسی ۹۵ جامعه عمل بپوشانيم، اظهار داشت: همه دولتمردان و همچنین مسئولان بايد تمام قدرت و همچنین تلاش خود را در جهت ساماندهي مسائل اقتصادي بكار گيرند.
حجت الاسلام ايوبي با اشاره به سال شمسی اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و همچنین عمل خاطرنشان كرد: رهبر معظم انقلاب اقدام و همچنین عمل را يك وظيفه دانستند كه بايد در مقابل گستاخي آمريكا و همچنین خط و همچنین نشان هايي كه براي كشورمان مي كشد، با تكيه بر اقتصاد مقاومتي ايستاد و همچنین در مقابل بي منطقي و همچنین قانون شكني آنها با اقتدار مقابله كنيم.
وي به نقش بانوان در ايجاد مشاغل خانگي در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي اشاره كرد و همچنین افزود: نمونه هاي از بانوان موفق در حوزه كارآفريني در شهرستان وجود دارند كه هزينه هاي زندگي خود و همچنین خانواده خود را تامين مي كنند.
حجت الاسلام ايوبي با انتقاد از خانواده هايي كه خريد هاي خود را از بازارچه هاي مرزي انجام مي دهند، افزود: بدون شك اجناس اينگونه بازارچه ها از ديگر كشورها تامين مي می شود و همچنین خريد اين اجناس مقابله با تحقق شعار سال شمسی جاري می باشد.
وي در ادامه با گراميداشت سالروز تشكيل بسيج سازندگي، اظهار داشت: بسيج پشتوانه نظام می باشد و همچنین مسئولان با تدبير بيشتر و همچنین سازماندهي مناسب تر به تعالي و همچنین شكوفايي اين قشر كمك كنند.
امام و پیشوا جمعه كنگاور همچنين به يكي از مناسبت‌هاي هفته كه سالروز تشكيل جمعيت هلال‌ احمر می باشد، اشاره كرد و همچنین گفت: مردمي‌ترين نهاد در عرصه‌هاي متنوع و گوناگون و مختلف به ويژه امداد و همچنین نجات و همچنین حوادث غيرمترقبه هلال احمر می باشد.
شهرستان كنگاور در ۹۴ كيلومتري شرق كرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

امام و پیشوا جمعه كنگاور:همه بايد در تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند در تاریخ ۶ May 2016 | 10:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امام و پیشوا جمعه كنگاور:همه بايد در تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
بک لینک